Dyktuj maile na iPhonie – po polsku!

Firma Nuance Communications poinformowała, że opracowane przez nią aplikacje Dragon Dictation i Dragon Search dla urządzeń z systemem iOS tj. telefonu iPhone, odtwarzacz iPod Touch i tablet iPad, debiutują właśnie w Polsce. Aplikacje Dragon Dictation i Dragon Search umożliwiają szybkie i proste dyktowanie wiadomości tekstowych (sms), wiadomości e-mail, postów w serwisach społecznościowych, głosowe wyszukiwanie w serwisach internetowych, itd. szybsze i prostsze niż gdyby korzystali z klawiatury. Obie aplikacje, Dragon Dictation i Dragon Search są już od 3 października dostępne za darmo w AppStore.
Dyktuj maile na iPhonie – po polsku!
Aplikacje Dragon już po polsku

Aplikacje Dragon już po polsku

Aplikacja Dragon Dictation, dla telefonu iPhone, tabletu iPad i odtwarzacza iPod Touch, jest zgodna z systemem iOS-4 i została wyposażona w wyskakujący pasek narzędzi z ikonami zapewniającymi szybki dostęp do poczty elektronicznej, pasków stanu serwisów Facebook i Twitter czy schowka.

Aplikacja Dragon Dictation posiada również funkcję automatycznego zapisu, która zachowuje dyktowany tekst, np. przerwany użytkownikowi przez rozmowę przychodzącą.

Aplikacja Dragon Search, dla telefonu iPhone i odtwarzacza iPod Touch, pozwala użytkownikom na głosowe wyszukiwanie treści w internecie w urządzeniach mobilnych. Jest to jedyna aplikacja wyposażona w wyjątkową i nowatorską funkcję Dragon Search Carousel firmy Nuance, która zapewnia szybkie i trafne wyniki wyszukiwania w ciągu kilku sekund z wielu kanałów jednocześnie. Aplikacja Dragon Search wyświetla wyniki z serwisów Google, Yahoo!, Twitter, iTunes, Wikipedia i YouTube.