Bitdefender wkracza do Android Market

Bitdefender Mobile Security jednoczy technologię ochrony w chmurze z doświadczeniem firmy w zwalczaniu e-zagrożeń. Rezultat, stworzony przez ekipę weteranów firmy, przy pomocy ponad 120 000 beta testerów, to solidnie zapowiadający się pakiet bezpieczeństwa dla Androida, który odciąża zarówno pracę systemu operacyjnego, jak i nie wpływa znacznie na zużycie baterii.
Bitdefender wkracza do Android Market
BitDefender Mobile Security

BitDefender Mobile Security

Bitdefender Mobile Security zawiera takie funkcje, jak Application Audit (audyt aplikacji), która trzyma pieczę nad uprawnieniami zainstalowanych aplikacji, Anti-Theft (anty-kradzież) pozwalająca użytkownikom wyśledzić zgubione lub ukradzione urządzenie, oraz Web Security (ochrona www) ostrzegająca użytkowników przed czyhającymi zagrożeniami, na przykład na zainfekowanych lub wyłudzających dane stronach www.

“Ochrona może być odporna jak stal i jednocześnie lekka jak piórko – Bitdefender Mobile Security tego dowodzi,” mówi Alexandru Balan, Senior Product Manager w Bitdefenderze. “Bezpieczeństwo gwarantowane jest przez lata doświadczeń Bitdefendera na polu walki przeciw e-zagrożeniom. Równocześnie, nasza technologia chmury zapobiega nadmiernemu zużyciu baterii, zapewnia ciągłość aktualizacji oraz nie obciąża system operacyjnego. Mobilna ochrona jest, wreszcie, naprawdę mobilna. Użytkownicy Androida mogą od teraz czuć się bezpieczni bez nieustannego noszenia ze sobą ładowarki.