Ruszają beta-testy TERA MMO! Chcesz zagrać przed innymi?

Klucze będą rozdawane przez różne media na terenie Europy, a także na oficjalnej stronie społeczności
Ruszają beta-testy TERA MMO! Chcesz zagrać przed innymi?
TERA

TERA

TERA

: www.community.tera-europe.com. Pierwszy wgląd odbędzie się w dwóch etapach – w sobotę 4 lutego, od godziny 15:00 do północy oraz w niedzielę 5 lutego, również od 15:00, do północy. Po zakończeniu wcześniejszego dostępu wszystkie konta zostaną wyczyszczone i przygotowane do zamkniętych testów beta.

Pierwsza z 5 faz zamkniętych testów beta, rozpocznie się już 17 lutego. Następnie do 15 kwietnia odbywać się będą kolejne fazy zamkniętych testów. Ostatecznie 19 kwietnia rozpoczną się otwarte testy beta. Aby zarejestrować się do udziału w testach należy odwiedzić oficjalną stronę gry www.tera-europe.com.

Już od 2 lutego gracze mają możliwość zamówienia gry TERA w przedsprzedaży, cyfrowo lub za pośrednictwem lokalnego sklepu z grami. Tytuł dostępny będzie w wersjach standardowej, cyfrowej oraz kolekcjonerskiej. Zamówienie TERA w przedsprzedaży zapewnia dostęp do wszystkich sesji beta przed premierą oraz szereg innych przywilejów.

  • Dostęp do wczesnego startu – zapewniony dostęp do gry przed 3 maja 2012.
  • Dostęp do zamkniętej i otwartej bety – dostęp do zamkniętych i otwartych beta testów TERA w Europie.
  • Rezerwacja imienia – możliwość stworzenia postaci i rezerwacji swojego ulubionego imienia jeszcze przed wczesnym startem.
  • Specjalne przedmioty – zależne od sprzedawcy, u którego zakupiona została gra.

Edycja kolekcjonerska gry będzie prawdziwą skrzynią skarbów, w której znajdą się takie rarytasy jak: kopia ścieżki dźwiękowej TERA, mapa świata, książka z artami i wiele innych. Standardowa wersja gry kosztować będzie 49,95 €, cyfrowa edycja kolekcjonerska 59,95 €, a pudełkowa wersja kolekcjonerska będzie sprzedawana po sugerowanej cenie 69,95 €.

Gracze mają również możliwość zakupu gry w oficjalnym sklepie Frogster, dzięki czemu otrzymają bonus w postaci dodatkowych 7 dni grania bez opłat. Aby zamówić grę i dowiedzieć się więcej o poszczególnych edycjach dostępnych w przedsprzedaży, odwiedź stronę: www.tera-europe.com/preorder.

Dostęp do gry TERA dla Czytelników CHIP.pl

Mamy dla was 25 kluczy rejestracyjnych do gry TERA. Co trzeba zrobić? Należy napisać krótkie (ale nie mniej, niż 1000 znaków) uzasadnienie w komentarzach pod tym newsem, czemu to właśnie ty powinieneś dostać klucz przed innymi, a następnie wysłać email na adres [email protected] wskazując w nim swój komentarz (jest to potrzebne do odesłania na ów adres klucza rejestracyjnego) Należy pamiętać o:

  • Przekazany klucz gwarantuje dostęp tylko do pierwszych testów;
  • Pierwsze testy będą miały miejsce w sobotę 04.02 od 15:00 do 24:00 oraz w niedzielę 05.02 o tych samych godzinach;
  • Sneak peek ograniczony jest do poziomu 22!
  • Gracze muszą się zarejestrować na stronie https://account.tera-europe.com/, następnie zalogować i zrealizować klucz.
  • Potem wystarczy pobrać klienta do gry i niecierpliwie czekać soboty…