Ruszyły beta-testy AION, dobrze zapowiadającego się MMO

Wcześniejszy dostęp do gry opłaci się podwójnie: przez udział w zamkniętej becie, testerzy otrzymają automatycznie Konto Weterana do pełnej wersji gry AION. Jeżeli gracz będzie szczególnie aktywny podczas testów beta, otrzyma jeszcze więcej prezentów. Za osiągnięcie poziomu 10, 20 i 30, dzielnym bohaterom przysługiwać będą odpowiednie Złote Pakiety o wzrastającym czasie ważności.
Ruszyły beta-testy AION, dobrze zapowiadającego się MMO
AION

AION

Zamknięta beta dostępna jest w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim, z wyłącznie angielskim suportem tylko na czas trwania testów beta. Wprowadzany wraz z przestawieniem na darmowy tryb rozgrywki Sklep z przedmiotami został otwarty już w czasie trwania testów beta, a wszyscy gracze będą mogą przetestować go za darmo. Jednak po zakończeniu fazy testowej, stworzone postacie zostaną skasowane. Odpowiednie nagrody gracze otrzymają już w pełnej wersji gry AION.

Dostęp do beta-testów gry AION dla Czytelników CHIP.pl

Specjalnie dla was, mamy do rozdania 10 kodów umożlwiających dostęp do wspaniale zapowiadającego się MMO, gry AION. Co należy zrobić? Wystarczy napisać w komentarzach pod tym newsem uzasadnienie (nie mniej, niż 1000 znaków) dlaczego to właśnie ty powinieneś dostać klucz uprawniający do testów. Po umieszczeniu komentarza należy wysłać email na adres [email protected], wskazujący, że dany komentarz należy właśnie do ciebie. Jest to niezbędne, gdyż tylko w ten sposób będziemy mogli odesłać ci klucz. Należy pamiętać:

  • Kody działają do końca beta-testów, czyli do 16.02.2012;
  • Należy założyć nowe konto na www.aionfreetoplay.com
  • Jeśli gracze napotkają jakieś problemy, śmiało mogą zgłaszać się do wsparcia technicznego – specjalne osoby zostały oddelegowane zajmujące się tematem Aiona- w czasie trwania bety support dostępny tylko po angielsku, co nie powinno stanowić problemu dla graczy jako, że klient też w tym języku; Pomocy można też szukać na oficjalnym forum internetowym