Ruszyły beta-testy AION, dobrze zapowiadającego się MMO

Premiera bezpłatnej wersji AION zbliża się wielkimi krokami! Dla wybranych poszukiwaczy przygód Atreia otworzyła swoje bramy już 26 stycznia. Tego dnia ruszyła zamknięta beta AION, która pozwoli na zapoznanie się z bezpłatną wersją gry. Każdy, kto zapisze się do newslettera pod adresem www.aionfreetoplay.com, weźmie automatycznie udział w losowaniu jednego z pożądanych kluczy do wersji beta.
AION
AION

Wcześniejszy dostęp do gry opłaci się podwójnie: przez udział w zamkniętej becie, testerzy otrzymają automatycznie Konto Weterana do pełnej wersji gry AION. Jeżeli gracz będzie szczególnie aktywny podczas testów beta, otrzyma jeszcze więcej prezentów. Za osiągnięcie poziomu 10, 20 i 30, dzielnym bohaterom przysługiwać będą odpowiednie Złote Pakiety o wzrastającym czasie ważności.

Zamknięta beta dostępna jest w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim, z wyłącznie angielskim suportem tylko na czas trwania testów beta. Wprowadzany wraz z przestawieniem na darmowy tryb rozgrywki Sklep z przedmiotami został otwarty już w czasie trwania testów beta, a wszyscy gracze będą mogą przetestować go za darmo. Jednak po zakończeniu fazy testowej, stworzone postacie zostaną skasowane. Odpowiednie nagrody gracze otrzymają już w pełnej wersji gry AION.

Dostęp do beta-testów gry AION dla Czytelników CHIP.pl

Specjalnie dla was, mamy do rozdania 10 kodów umożlwiających dostęp do wspaniale zapowiadającego się MMO, gry AION. Co należy zrobić? Wystarczy napisać w komentarzach pod tym newsem uzasadnienie (nie mniej, niż 1000 znaków) dlaczego to właśnie ty powinieneś dostać klucz uprawniający do testów. Po umieszczeniu komentarza należy wysłać email na adres [email protected], wskazujący, że dany komentarz należy właśnie do ciebie. Jest to niezbędne, gdyż tylko w ten sposób będziemy mogli odesłać ci klucz. Należy pamiętać:

  • Kody działają do końca beta-testów, czyli do 16.02.2012;
  • Należy założyć nowe konto na www.aionfreetoplay.com
  • Jeśli gracze napotkają jakieś problemy, śmiało mogą zgłaszać się do wsparcia technicznego – specjalne osoby zostały oddelegowane zajmujące się tematem Aiona- w czasie trwania bety support dostępny tylko po angielsku, co nie powinno stanowić problemu dla graczy jako, że klient też w tym języku; Pomocy można też szukać na oficjalnym forum internetowym
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.