Samochodowe CB Radio w komórce

Oprogramowanie MapaMap RadarSTOP CB jest udostępnione dla telefonów iPhone oraz dla smartfonów z systemem Android. Ten program ostrzega także przed fotoradarami.Imagis oferuje bezpłatne pobranie tego programu ze swojej strony internetowej pod adresem: www.MapaMap.pl/RadarStopCB Jak to działa
MapaMap RadarSTOP CB ostrzeże przed fotoradarami i pozwoli komunikować się z innymi
MapaMap RadarSTOP CB ostrzeże przed fotoradarami i pozwoli komunikować się z innymi

Miłośnicy “czterech kółek”, którzy nie wyobrażają sobie podróży bez CB Radia, nie muszą już kupować kosztownego sprzętu, aby wzajemnie ostrzegać się o niebezpieczeństwach na drodze. Teraz wystarczy, że na swoją komórkę ściągną program MapaMap RadarSTOP CB, a będą mogli korzystać z funkcjonalności CB Radia w swoim telefonie.

MapaMap RadarSTOP CB to aplikacja dla telefonów komórkowych zaprojektowana do ostrzegania przed fotoradarami oraz posiadająca specjalną funkcję CB NET, która umożliwia komunikację pomiędzy użytkownikami tego programu na zasadzie podobnej do tradycyjnego CB Radia. Podstawowa funkcja ostrzegania przed fotoradarami jest udostępniona bezpłatnie i zawiera dane o fotoradarach zainstalowanych na terytorium Polski. Jeśli dodamy własne punkty kontroli prędkości na drogach, program także będzie przed nimi ostrzegał.

Funkcja CB NET umożliwia rozmowę głosową w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami tego programu, którzy aktualnie znajdują się nawet do 100 km od naszej lokalizacji. Dzięki temu użytkownicy mogą wzajemnie ostrzegać się o różnych niebezpieczeństwach drogowych, tak jak w tradycyjny sposób. Funkcja CB NET jest udostępniana bezpłatnie przez pierwsze 3 dni od instalacji, po tym okresie jest płatna. Opłaty wynikają z kosztów utrzymania serwerów do transmisji głosowej, które musi ponosić producent. Dostępne są 4 różne okresy przedłużenia działa funkcji CB NET.

Dla telefonów z systemem Android płatność poprzez SMS Premium:

  • 7 dni – koszt 2,46 zł
  • 30 dni – koszt 4,92 zł
  • 90 dni – koszt 11,07 zł
  • 365 dni – koszt 30,75 zł

Dla telefonów iPhone płatność zintegrowana z kontem w AppStore:

  • 7 dni – koszt 0,79 Euro
  • 30 dni – koszt 1,59 Euro
  • 90 dni – koszt 2,99 Euro
  • 365 dni – koszt 8,99 Euro

Różnice w kosztach użytkowania pomiędzy telefonami iPhone, a telefonami z systemem Android wynikają ze specyfiki iPhone’ów, dla których płatności muszą się odbywać poprzez system firmy Apple.