Wygodny program telewizyjny dla Windows Phone’ów

Program TV, najpopularniejsza aplikacja na urządzenia mobilne z portfolio Wirtualnej Polski, jest już dostępna w smartfonach z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5. To kolejne – po Info WP.PL – wdrożenie Wirtualnej Polski dedykowane temu systemowi.

Program TV od WP.PL umożliwia posiadaczom telefonów z systemem WP7.5 przeglądanie w dowolnym miejscu i czasie ramówki blisko 300 kanałów telewizyjnych, w tym 139 polskojęzycznych. Co więcej, aplikacja w pełni wykorzystuje możliwości systemu operacyjnego Windows Phone 7.5.

Użytkownik ma więc do dyspozycji m.in. opcję „przypnij do ekranu startowego”, czyli dostęp do aktualnego programu TV zawsze na pulpicie telefonu, za pomocą tzw. kafelków. Użytkownik może umieścić na ekranie głównym zarówno całą aplikację, jak i pojedyncze ulubione kanały telewizyjne. Do swojej dyspozycji ma też dwie skórki – jasną i ciemną.

Udostępniamy jak dotąd 17 aplikacji dostosowanych do 3 systemów operacyjnych. Liczba ich ściągnięć sięgnęła 600 tys.

Stawiamy na mobile, stąd intensywne prace nad dostosowywaniem do urządzeń mobilnych naszych najlepszych i najpopularniejszych serwisów oraz usług — wyjaśnia Bartosz Czechowicz, Kierownik Projektów w Wirtualnej Polsce.

Byliśmy pierwszym portalem, który udostępnił użytkownikom aplikację mobilną na urządzenia z Windows Phone 7.5.

Info WP.PL już od jesieni ubiegłego roku zapewnia posiadaczom smartfonów z systemem WP7.5 stały dostęp do kluczowych treści Wirtualnej Polski. Teraz oddaliśmy im bijącą rekordy popularności na innych systemach operacyjnych, aplikację Program TV. Chcemy zapewniać użytkownikom optymalny dostęp do naszych produktów –

dodaje.

Program TV

na urządzenia z systemem WP 7.5 posiada także funkcje społecznościowe („podziel się” za pomocą smsa, e-maila i Facebooka) oraz opcję ustawiania przypomnienia o zbliżającej się emisji wybranego programu. Aplikację można bezpłatnie pobrać z marketplace Windows Phone 7.5.

0
Źródło: Wirtualna Polska
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.