7,5 mln ściągniętych gier i zmiany na GOG.com

Pierwszymi grami z wyższej półki cenowej będą Trine, The Whispered World oraz w przedsprzedaży Legend of Grimrock. To przykłady jakościowych gier z tzw. segmentu indie (tytuły tworzone przez niewielkich i niezależnych deweloperów). Trzy kolejne tytuły Darwin, Spacechem i Machinarium będą wkrótce dostępne na GOG.com. Dodatkowo serwis ma już podpisane umowy na 20 kolejnych nowszych przebojów zarówno od niezależnych deweloperów, jak i największych światowych wydawców.
7,5 mln ściągniętych gier i zmiany na GOG.com
Good Old Games się zmienia, na... nowsze!

Good Old Games się zmienia, na… nowsze!

Już teraz GOG.com to drugi najpopularniejszy na świecie niezależny serwis zajmujący się cyfrową dystrybucją gier, czyli ich sprzedażą za pośrednictwem Internetu. Sprzedawane za pośrednictwem serwisu gry nie posiadają uciążliwych dla graczy antypirackich zabezpieczeń DRM i są oferowane w tej samej cenie na całym świecie.

Obecnie GOG.com ma w swojej ofercie ponad 400 gier, realizując ponad 98 proc. swojej sprzedaży poza Polską i dostarczając swoje produkty do 194 państw świata. Największym rynkiem dla spółki są Stany Zjednoczone, które odpowiadają za około połowę sprzedaży.