Aplikacja Prestigio eReader App i więcej możliwości w wirtualnej bibliotece

Aplikacja może być powszechnie wykorzystywana, ponieważ jej menu dostępne jest w 23 językach. Czytanie książek czy przeglądanie dokumentów z eReader App jest banalnie proste – wystarczy wybrać interesujący nas tytuł z półki wirtualnej biblioteki i z łatwością można przeglądać go strona po stronie za pomocą dotykowej nawigacji. Co więcej wszystkie dodatkowe opcje dostępne są bezpośrednio w menu, dzięki czemu wystarczy jeden ruch dłoni, aby szybko je uruchomić.
Aplikacja Prestigio eReader App i więcej możliwości w wirtualnej bibliotece
Prestigio eReader App

Prestigio eReader App

Aplikacja Prestigio pozwala tworzyć zakładki w edytowanych plikach, a także wysyłać ich fragmenty za pomocą maili oraz MMS czy stworzyć listę swoich ulubionych książek w wirtualnej bibliotece.

Program Prestigio elastycznie dostosowuje się do preferencji czytelników dzięki całej gamie dodatkowych funkcji. Wśród nich można znaleźć opcję obracania ekranu, kilka stylów tła m.in. drewno oraz sepię, tryb dzienny i nocny oraz regulację jasności wyświetlacza. Pozwalają one dopasować wygląd ekranu adekwatnie do pory dnia, zapewniając komfort podczas czytania.

Aplikacja posiada także cały szereg filtrów, według których można posegregować pliki i utrzymać porządek w wirtualnej bibliotece. Wyposażona jest także w 40 poziomów zoom oraz pasek monitorujący postępy czytania. Użytkownicy mogą również dowolnie zmieniać czcionkę oraz jej kolor i rozmiar.

Program Prestigio to także dostęp do rozbudowanej wirtualnej biblioteki, znajdującej się na PrestigioPlaza.com, która zawiera ponad 220 000 darmowych oraz płatnych e-booków w 20 językach, a jej oferta ciągle się rozszerza. Twórcy pracują także nad kolejnymi udogodnieniami, jak np. współdziałanie z Adobe DRM czy możliwość współpracy z portalami społecznościowymi m.in. z Facebookiem.

Marka Prestigio przygotowała niespodzianką dla pierwszych osób, które pobiorą aplikację eReader – wezmą one udział w losowaniu i mają szansę wygrać jeden z 10 MultiPadów Prestigio PMP5080B http://www.prestigio.com/win