Huawei już teraz pokazuje dom przyszłości

Huawei zaprezentował podczas targów Mobile World Congress 2012, najbardziej rozbudowany produkt typu “Connected Home Solution” dostępny na rynku. Nowe rozwiązanie to wszechstronna chmura obliczeniowa łącząca w sobie centrum domowej rozrywki, małe biuro domowe (small office/home office – SOHO), domową sieć do udostępniania materiałów cyfrowych i zabezpieczenia domu. “Connected Home Solution” to kolejny krok na drodze ku cyfryzacji i ułatwieniu codziennego życia oraz zapewnienia użytkownikom na całym świecie bogatszych i bardziej zautomatyzowanych rozwiązań – zarówno do rozrywki, jak i codziennej pracy.
Huawei już teraz pokazuje dom przyszłości
Huawei Connected Home Solution na targach MWC 2012

Huawei Connected Home Solution na targach MWC 2012

System Huawei powstał z myślą o domach prywatnych i małych lub średnich przedsiębiorstwach. Dzięki niemu użytkownicy mają równolegle wygodny dostęp zarówno do klasycznych mediów (np. TV), jak i rozwiązań telekomunikacyjnych, za pomocą połączonych ze sobą urządzeń. Możliwe jest wdrożenie rozwiązania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z rozbudową sieci, co czyni je wyjątkowo opłacalnym dla firm.

Użytkownicy otrzymują wraz z systemem “Connected Home Solution” pakiet aplikacji zawierający m.in. gry, oprogramowanie internetowe (przeglądarka, odtwarzacze audio i wideo) dla telewizora, system rozrywki IPTV, biuro SOHO, zabezpieczenia domu, domowa sieć do udostępniania treści cyfrowych, system przełączania między wieloma ekranami oraz dostęp do zgromadzonych w chmurze danych.

Więcej:Huawei