Kreatywna chmura Adobe, czyli dostęp do wszystkich narzędzi za 200 zł miesięcznie

Adobe Creative Cloud jest punktem wyjścia do tworzenia, udostępniania i dostarczania przestrzeni do kreatywnej pracy, opartym na najnowszym wydaniu Adobe Creative Suite 6, wyposażonym w narzędzia do projektowania, tworzenia stron WWW, materiałów wideo oraz cyfrowej obróbki obrazu.
Kreatywna chmura Adobe, czyli dostęp do wszystkich narzędzi za 200 zł miesięcznie
Kreatywne przetwarzanie w chmurze według Adobe

Kreatywne przetwarzanie w chmurze według Adobe

Cechy Adobe Creative Cloud:

  • Przynależność do Creative Cloud pozwala użytkownikom na pobieranie i instalowanie każdego elementu pakietu Adobe CS6, oraz dwóch nowych produktów dla standardu HTML5: Adobe Muse i Adobe Edge Preview.
  • Creative Cloud integruje aplikacje Adobe na tablety, takie jak np. Photoshop Touch,
    w sposób niezauważalny synchronizuje i przechowuje w chmurze wszystkie pliki, dzięki czemu można je udostępniać i mieć do nich dostęp na każdym urządzeniu.
  • Członkowie Creative Cloud będą mogli w łatwy sposób dostarczać mobilne aplikacje do sklepów dla systemów iOS i Android oraz publikować, zarządzać, a także hostować strony WWW.
  • Członkowie Adobe Creative Cloud będą mieć dostęp do aktualizacji aplikacji, w tym również do najnowszych rozwiązań Creative Suite, zanim jeszcze zostaną one opublikowane jako główne aktualizacje CS oraz do innych nowych produktów i usług, które dopiero się pojawią.
  • Członkostwo w Adobe Creative Cloud to koszt € 47.99 za miesiąc przy rocznej subskrypcji. Dostępna jest również specjalna wstępna oferta za € 27.99/miesiąc dla klientów indywidualnych korzystających z pakietów CS3, CS4, CS5 i CS5.5.