Plaża w jakości HD na twoim smartfonie

Emitowanie obrazu z miejsc turystycznych, jak Zakopane, czy plaża w Łebie stało się od niedawna bardzo popularne. Ale nasza kamera to, według badań rynku, jedyna kamera nadająca w najwyższej jakości HD w Polsce, emitująca obraz do nieograniczonej ilości użytkowników — podkreśla Grzegorz Kwaczyński, prezes firmy.
Plaża w jakości HD na twoim smartfonie
Plaża w Gdyni - obraz z kamery

Plaża w Gdyni – obraz z kamery

Kamera umożliwia sprawdzanie na ekranie laptopa czy nawet smartfonu co się dzieje na plaży miejskiej w Gdyni – otrzymując obraz w jakości kinowej.

W sezonie letnim usługa przyda się też turystom, by sprawdzić gdzie jest wolne miejsce na leżak. Kamera może być unikatową promocją dla miasta Gdynia, biorąc pod uwagę, że jest to pierwsza kamera w Polsce transmitująca miejsce o walorach rekreacyjno-turystycznych w jakości HD.

Odzwierciedleniem popularności kamer na żywo jest liczba odwiedzin sięgająca, w ciągu fazy rozwojowej projektu i bez żadnej reklamy, 50 000 unikalnych użytkowników.

Firma spodziewa się w najbliższej przyszłości dużego wzrostu sprzedaży usług opartych na transmisjach na żywo, zarówno eventów, jak i lubianych miejsc widokowych. – Pogoda, natężenie ruchu, praca zdalna i wiele innych aspektów tzw. teleobecności staną się w najbliższych latach tak powszechne jak status znajomego na portalu społecznościowym – przewiduje Grzegorz Kwaczyński.

Obraz z kamery można oglądać pod adresem: http://wizjer.pl/content/7-kamery-live