Taxity – zamów taksówkę z mapy

Aktualnie w Taxity jeździ ponad 150 aut w samej stolicy. Wkrótce taksówki wjadą do kolejnych miast. W aplikacji można znaleźć ponad 900 korporacji w ponad 200 polskich miastach, więc jest w czym wybierać. Zamawianie z mapy to nie jedyny sposób zamówienia usługi. Zwolennikom klasycznego sposobu zamawiania taksówki aplikacja daje możliwość porównania cen różnych korporacji i zamówienia taksówki z listy.
Taxity – zamów taksówkę z mapy
Taksówkę można teraz zamawiać także z mapy

Taksówkę można teraz zamawiać także z mapy

Z Taxity można zamówić kurs na zadaną godzinę. To bardzo wygodna opcja dla tych którzy planują dzień z kalendarzem w ręku. Klient zamawia usługę, używając aplikacji, bezpośrednio w korporacji, więc nie ma mowy, że zlecenie zostanie odrzucone lub że taksówka nie przyjedzie. A jeśli zdarzy się jakaś niekomfortowa dla klienta sytuacja – wiadomo do kogo zwrócić się z reklamacją.

Usługa “taksówki na mapie” została uruchomiona pilotażowo dla użytkowników platformy Android. Nowa wersja aplikacji (2.0) jest już do pobrania w Google Play.

Aplikacja Taxity dostępna jest na Android, iPhone, BlackBerry i Windows Phone. Aby ją zainstalować wystarczy wpisać w przeglądarce swojego smartfona m.taxity.pl