Zapisz się do polskiej edycji FIFA Interactive World Cup

Za nami pierwsza runda eliminacji do turnieju FIFA Interactive World Cup 2012 organizowanego przez EA Sports Polska i firmę Sony Computer Entertainment Polska. Poznaliśmy 3 pierwszych zawodników, którzy zapewnili sobie bezpośredni awans do fazy pucharowej rozgrywek. Natomiast aktualnie trwają zapisy do drugiej rundy eliminacyjnej, gdzie na wirtualnych piłkarzy czekają kolejne 3 miejsca. Wystarczy zapisać się i zagrać.
Zapisz się do polskiej edycji FIFA Interactive World Cup
Trwa druga runda eliminacji

Trwa druga runda eliminacji

W fazie internetowej rozgrywek zostaną przeprowadzone cztery turnieje eliminacyjne. Z każdego na imprezę finałową awansuje trzech graczy, co daje łącznie 12 “piłkarzy”. Do tego grona dołączy 16 zawodników, którzy awans zapewnią sobie na imprezie offline. Pozostałe 4 miejsca zostaną zapełnione zagranicznymi gośćmi, którzy okażą się najlepsi w lokalnych kwalifikacjach online. Będą to gracze z Holandii, Słowacji, Czech i Węgier.

Na miejscu organizatorzy planują dla wszystkich gości wiele atrakcji i konkursów z nagrodami – będzie można wziąć udział w eliminacjach do turnieju głównego, a także śledzić na żywo poczynania innych graczy.

W czwartek 29 marca ruszyły zapisy do drugiej rundy eliminacyjnej, natomiast rozgrywki ruszą w poniedziałek 2 kwietnia. W rywalizacji może wziąć udział każdy, nie ma żadnych ograniczeń. Zapraszamy do zabawy.

Harmonogram turniejów eliminacyjnych:

  • Zapisy II tura: 29.03 – 1.04

II tura: 2.04 – 4.04 – awans 3 graczy

  • Zapisy III tura: 6.04 – 8.04

III tura: 9.04 – 11.04 – awans 3 graczy

  • Zapisy IV tura: 12.04 – 14.04

IV tura: 15.04 – 17.04 – awans 3 graczy

Wszystkie niezbędne informacje o turnieju FIFA Interactive World Cup 12 można znaleźć na kanale facebooka EA Sports Fifa i stronie – http://www.fiwc.pl.