Zapisz się do polskiej edycji FIFA Interactive World Cup

Trwają zapisy do drugiej rundy eliminacyjnej

Trwa druga runda eliminacji

Trwa druga runda eliminacji

Za nami pierwsza runda eliminacji do turnieju FIFA Interactive World Cup 2012 organizowanego przez EA Sports Polska i firmę Sony Computer Entertainment Polska. Poznaliśmy 3 pierwszych zawodników, którzy zapewnili sobie bezpośredni awans do fazy pucharowej rozgrywek. Natomiast aktualnie trwają zapisy do drugiej rundy eliminacyjnej, gdzie na wirtualnych piłkarzy czekają kolejne 3 miejsca. Wystarczy zapisać się i zagrać.

W fazie internetowej rozgrywek zostaną przeprowadzone cztery turnieje eliminacyjne. Z każdego na imprezę finałową awansuje trzech graczy, co daje łącznie 12 „piłkarzy”. Do tego grona dołączy 16 zawodników, którzy awans zapewnią sobie na imprezie offline. Pozostałe 4 miejsca zostaną zapełnione zagranicznymi gośćmi, którzy okażą się najlepsi w lokalnych kwalifikacjach online. Będą to gracze z Holandii, Słowacji, Czech i Węgier.

Na miejscu organizatorzy planują dla wszystkich gości wiele atrakcji i konkursów z nagrodami – będzie można wziąć udział w eliminacjach do turnieju głównego, a także śledzić na żywo poczynania innych graczy.

W czwartek 29 marca ruszyły zapisy do drugiej rundy eliminacyjnej, natomiast rozgrywki ruszą w poniedziałek 2 kwietnia. W rywalizacji może wziąć udział każdy, nie ma żadnych ograniczeń. Zapraszamy do zabawy.

Harmonogram turniejów eliminacyjnych:

  • Zapisy II tura: 29.03 – 1.04

II tura: 2.04 – 4.04 – awans 3 graczy

  • Zapisy III tura: 6.04 – 8.04

III tura: 9.04 – 11.04 – awans 3 graczy

  • Zapisy IV tura: 12.04 – 14.04

IV tura: 15.04 – 17.04 – awans 3 graczy

Wszystkie niezbędne informacje o turnieju FIFA Interactive World Cup 12 można znaleźć na kanale facebooka EA Sports Fifa i stronie – http://www.fiwc.pl.