Ogromna wyprzedaż gier niezależnych!

Ogromna wyprzedaż gier niezależnych!

W sumie bardzo fajna akcja i mam nadzieję, że osiągną swój zamierzony cel. Szczególnie na Steam, który w Polsce bywa strasznie drogi. Wiąże się z tym niestety pewna nieścisłość w cenach, o ile bowiem oryginalnie są one podane w Dolarach ($), to Steam uczynnie przelicza je wszystkim Polakom na Euro (€). Dziękujemy!

Krótko mówiąc, przez Steam zapłacimy więcej. Na szczęście poszczególne gry można kupić także bezpośrednio od deweloperów, a nawet z pomocą innych platform dystrybucji biorących udział w całej akcji. Warto także zaznaczyć, że promocja nie obejmuje wyłącznie PC, ale także iOS, Android oraz Mac (pojedyncze przypadki nawet na Xbox).

Wielka obniżka potrwa do 1 czerwca 2012 roku. Polecam przejrzeć ofertę gdyż są w niej dziesiątki naprawdę świetnych gier niezależnych, w które można zagrywać się godzinami.

Pełną ofertę znajdziecie na stronie internetowej –

becausewemay.com

Ps. Oddając cesarzowi co cesarskie – Steam dla twórców niezależnych nie jest taki zły. Aktywnie reagują tam na obniżki cen i sami zachęcają do promocji. Po prostu czasami ciężko to odczuć u nas w kraju, gdy zamiast PLN przy cenie widnieje drogie Euro

Więcej:gryrozrywka