Czekasz na nowy Counter-Strike? To jest coś dla ciebie!

Podstawowym elementem zestawu SteelSeries Dota 2 Limited Edition Mouse Bundle jest mysz optyczna z sześcioma przyciskami, wyróżniająca się czarną, matową obudową z czerwonym logo Dota 2 – urządzenie stworzono we współpracy z czołowymi e-sportowcami, w tym m.in. zawodnikami wielokrotnie tryumfującego w Dota zespołu Natus Vincere. Zestaw uzupełniają m.in. mata pod mysz SteelSeries QcK Mini oraz unikalny przedmiot z gry Dota 2.
Czekasz na nowy Counter-Strike? To jest coś dla ciebie!
Nowa mysz Steelseries dla fanów Counter-Strike'a

Nowa mysz Steelseries dla fanów Counter-Strike’a

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset

Czysty dźwięk i komunikacja to elementy rozgrywki, które w przypadku Counter-Strike’a mogą zdecydować o porażce lub zwycięstwie drużyny. Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset wyposażono w miękkie, pokryte skórą nauszniki, które tłumią zewnętrzne dźwięki. Miękki pałąk i przemyślana konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest lekkie i wygodne, zaś wzór na obudowie – z elementami kamuflażu – doskonale pasuje do charakteru i oprawy graficznej gry. Dźwięk generują 50-milimetrowe głośniki generują, zaś wysuwany wielokierunkowy mikrofon gwarantuje sprawne przekazywanie komend i wskazówek.

Cenę SteelSeries Siberia v2 Counter-Strike: Global Offensive Headset ustalono na 99,99 euro.

Mysz SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive Mouse oraz mata QcK

Mysz SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive Gaming Mouse przeznaczona jest zarówno dla lewo-, jak i praworęcznych graczy. Wyposażono ją w sześć przycisków, z których dwa wyróżniają się zwiększoną powierzchnią – tak, by gracz miał ułatwiony dostęp do najczęściej wykorzystywanych poleceń. Zastosowany w urządzeniu sensor optyczny charakteryzuje się rozdzielczością w zakresie 1,600 – 3,200 DCPI. Urządzenie jest oczywiście w pełni kompatybilne z oprogramowaniem SteelSeries Engine, które umożliwia precyzyjne konfigurowanie ustawień myszy oraz definiowanie dowolnej liczby profili. Obudowa pokryta jest materiałem o matowym wykończeniu i ozdobiona motywem kamuflażu oraz charakterystycznym logo Counter-Strike: Global Offensive. Rolka jest podświetlona (użytkownik może wybierać spośród 4 poziomów podświetlenia), zaś obok niej umieszczono przycisk do zmiany ustawień CPI.

Cenę SteelSeries Kana Counter-Strike: Global Offensive Mouse ustalono na 59,99 euro.

Mata pod mysz SteelSeries Counter-Strike: Global Offensive QcK

Mousepad od dołu pokryta jest gumowanym materiałem (co gwarantuje stabilną pozycję na stole czy biurku), zaś od góry – specjalną tkaniną zapewniająca idealny poślizg myszy. Ozdobiono ją logotypem z gry Counter-Strike: Global Offensive.

Cenę ustalono na 14,99 euro

Zestaw SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle

Wchodzącą w skład zestawu mysz docenią zarówno prawo-, jak i leworęczni gracze. Sześć w pełni programowalnych przycisków można błyskawicznie skonfigurować za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine. W urządzeniu zastosowano sensor optyczny o rozdzielczości 1,600 – 3,200 DCPI. Obudowa wyróżnia się czarnym, matowym wykończeniem z czerwonym logo Dota 2 i podświetloną rolką (dostępne są cztery poziomy intensywności pulsowania). Powiększone ślizgacze z UPE zapewniają idealny poślizg, zaś wygodne podłączenie do komputera – dwumetrowy, pokryty podwójnym nylonowym oplotem, kabel.

Cenę zestawu SteelSeries Kana Dota 2 Edition Bundle ustalono na 64,99 euro – oprócz myszy w jego skład wejdą:

– podkładka SteelSeries QcK Mini z logo Dota 2

– pełna wersja gry oraz unikalny przedmiot – Kantusa the Script Sword.