iPad nareszcie nadaje się do wygodnego pisania tekstów?

Większość użytkowników iPada do tej pory narzekała na wolne i niewygodne w użyciu opcje edytowania tekstu, jakie oferuje iOS. Dzięki Tyype będziesz mógł szybko i precyzyjnie edytować swój tekst oraz na nowo czerpać przyjemność z pisania na twoim iPadzie – dzięki kilku gestom.
iPad nareszcie nadaje się do wygodnego pisania tekstów?
Appvetica Type

Appvetica Type

Zawsze miałeś problem z zaznaczaniem większych partii tekstu? Dotknij ekran dwoma palcami. Przypomnij sobie też ile razy ogarniała cię frustracja, kiedy próbowałeś trafić palcem w odpowiednią literę w tekście – w Tyype wystarczy, że dotkniesz ekran jednym palcem by przesunąć precyzyjnie kursor, dokładnie tam gdzie chcesz. Za pomocą gestów możesz też szybko zmieniać rozmiar czcionek.

Aplikację można ściągnąć z App Store http://itunes.apple.com/pl/app/tyype-hd/id527863008?mt=8. Ponadto, od dzisiaj Appvetica oferuje aplikację w specjalnej promocyjnej cenie – Tyype w wersji 1.0 teraz kosztuje 0.99$. Aplikacja będzie drożała o $0.99 przy każdej aktualizacji do osiągnięcia pułapu $2.99 za wersję z pełną paletą funkcjonalności, w tym z obsługą wielu plików i synchronizację z Dropboxem i iCloudem.