My tu gadu-gadu, a tu… Goool!

Aplikacja będzie tętniła informacjami podczas trwania Mistrzostw Europy. Wieczorami będą się w niej pojawiać relacje “live”, a po meczach podsumowanie i wywiady. Najciekawsze wydarzenia będą komentowane przez Marcina Dańca i innych znanych sympatyków futbolu.
My tu gadu-gadu, a tu… Goool!
Aplikacja Euro2012 dla komunikatora GG

Aplikacja Euro2012 dla komunikatora GG

Najważniejsze momenty w trakcie trwania meczów będą oznaczane specjalnymi ikonkami: gwizdek (start meczu), piłka (w momencie strzału gola), kartka (czerwona kartka dla piłkarza), zegar (zakończenie meczu).

Użytkownik otrzyma notyfikacje i powiadomienia z wzbudzającymi największe zainteresowanie informacjami i linki do artykułów w sportowej sekcji portalu Gadu-gadu.pl – http://sport.gadu-gadu.pl Aplikacja jest dostępna w wersji komputerowej, przeglądarkowej i mobilnej nowego GG – wystarczy dostęp do Internetu, żeby być na bieżąco z informacjami z mistrzostw w tym gorącym czasie, także w komórce.

Aplikacja jest już dostępna za darmo w Katalogu Aplikacji w GG: http://beta.gg.pl/#app/euro2012 Katalog aplikacji jest dostępny również z poziomu komunikatora.

Po pobraniu aplikacji, ikona piłki nożnej pojawi się w lewym pasku przy liście kontaktów w komunikatorze GG.

Najnowsze GG można pobrać ze strony http://beta.gg.pl/info. Jest to wersja rozwojowa komunikatora, a więc nieukończona, mogąca wciąż zawierać błędy.