Nowa wersja Chrome dla Androida jest znacznie szybsza

Google Chrome for Android to wyjątkowa przeglądarka, która pod względem wygody jest znacznie lepsza od tego, co oferuje standardowa przeglądarka Androida.

Chrome dla Androida jest dostępny tylko i wyłącznie dla posiadaczy systemu Android 4.0 – Ice Cream Sandwich. Ci, którzy już doczekali aktualizacji mogą więc korzystać z najnowszej przeglądarki Google.

Google Chrome dla Androida

Google Chrome dla Androida

Aplikacja robiła wrażenie już wcześniej, jednak na telefonach wyposażonych w 1 rdzeń i słabszy GPU działała niezbyt szybko. Obecnie, wraz z aktualizacją do wersji 18.0.1025.166, sytuacja się zmieniła.

Jak piszą twórcy na blogu

Google Chrome Releases

nowa wersja to przede wszystkim poprawki stabilności oraz wydajności. Wystarczy ją zainstalować, aby utwierdzić się w tym, że twórcy mają rację rację. Na redakcyjnym smartfonie z procesorem 1,4 GHz i leciwym już GPU Adreno 205, z nowego Chrome w końcu da się wygodnie korzystać.

Powiększenie wybranego fragmentu ekranu, jeżeli kilka odnośników jest blisko siebie.

Powiększenie wybranego fragmentu ekranu, jeżeli kilka odnośników jest blisko siebie.

Więcej o możliwościach Chrome for Android przeczytacie na

oficjalnej stronie producenta

. Chrome wciąż jest w wersji Beta, a producent zaznacza, że Chrome nie ma jeszcze możliwości ukrywania paska adresu, a strony błędów nie są zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.