AutoMapa Europe iOS od dziś w AppStore

AutoMapa Europe iOS to połączenie zalet i danych mapowych znanych z AutoMapy Polska opracowanych przez Geosystems z najnowszymi mapami Europy w specyfikacji Q2 2012 dostarczonymi przez firmę NAVTEQ.
AutoMapa Europe iOS od dziś w AppStore
AutoMapa Europe iOS

AutoMapa Europe iOS

Mapy dostępne są zawsze. Również wtedy gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Dlatego bez obaw o koszty można korzystać z niej w całej Europie. Wyszukiwanie miejsc docelowych i nawigacja w Europie nie wymaga przełączania map – są one połączone w jedną spójną całość. W Polsce, posiadając dostęp do sieci, wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe zamykanie i otwieranie.

AutoMapa Europe iOS to również znane polskim użytkownikom wizualizacje budynków 3D w tysiącach polskich i europejskich miast, Asystent Pasa Ruchu prowadzący nawet przez najtrudniejsze europejskie skrzyżowania i bogata, posiadająca miliony pozycji baza Użytecznych Punktów (POI), która pozwoli na nawigację nawet bez wiedzy o dokładnym adresie miejsca, do którego podróżujemy.

“-

Oddajemy w ręce naszych użytkowników AutoMapę Europe iOS na samym początku gorącego sezonu urlopowego. Jesteśmy przekonani, że będzie ona doskonałym przewodnikiem podczas tegorocznych podróży po calej Europie, a głos najlepszego polskiego kierowcy rajdowego – Krzysztofa Hołowczyca bezpiecznie doprowadzi do celu podróży

.” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

AutoMapa Europe iOS odstępna jest w formie subskrypcji w kilku wariantach cenowych. Kupując starter programu AutoMapa Europe iOS w cenie 9,99 Euro, użytkownik otrzymuje możliwość korzystania przez 7 dni ze wszystkich funkcji programu, w tym z technologii LiveDrive! pozwalającej na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej na terenie Polski. Po tym czasie, użytkownicy AutoMapy Europe iOS mogą skorzystać z jednej z trzech form zakupu subskrypcji:

  • 7-dniowej w cenie 9,99 Euro
  • 90-dniowej w cenie 29,99 Euro
  • rocznej w cenie 59,99 Euro

Po wygaśnięciu subskrypcji, użytkownicy nadal mogą korzystać z przeglądarki mapy oraz bazy milionów Użytecznych Punktów (POI).

Dodatkowym wsparciem dla użytkowników AutoMapy Europe iOS jest portal mapowy Targeo.pl zawierający mapy Polski i Europy wykorzystywane w AutoMapie. Dzięki Targeo możliwe jest planowanie podróży na ekranie komputera oraz analiza stanu zakorkowania dróg i ulic w Polsce, wraz z prognozą na kolejny dzień.

AutoMapa Europe iOS dostępna jest dla urządzeń iPhone 3GS, 4 i 4S oraz dla urządzeń iPad 3G i 4G. Program można pobrać ją można bezpośrednio z AppStore.