Najwięcej Olimpiady 2012 obejrzysz z Samsungiem

Użytkownicy wybranych urządzeń firmy Samsung będą mieli wyjątkową możliwość obejrzenia transmisji z Letnich Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie za pomocą interaktywnej aplikacji londyn2012.tvp.pl. Dzięki niej można będzie obejrzeć o 1000 godzin więcej relacji ze wszystkich dyscyplin, niż w transmisjach telewizyjnych. Aplikacja jest dostępna do pobrania bezpłatnie ze sklepu Samsung Apps na smartfony i tablety z systemem Android. Można z niej także korzystać na telewizorach Samsung Smart TV oraz kinach domowych i odtwarzaczach Smart Blu-ray.

Już 27 lipca w Londynie rozpocznie się największe święto sportu, którego oficjalnym partnerem jest firma Samsung. Z tej okazji Telewizja Polska, wyłączny nadawca transmisji z Igrzysk Olimpijskich, udostępni na urządzeniach Samsung dedykowaną aplikację londyn2012.tvp.pl. Dzięki niej będzie można śledzić na 16 kanałach emocjonujące transmisje ze zmagań sportowców w ponad 30 dyscyplinach. Aplikacja londyn2012.tvp.pl umożliwi obejrzenie aż o 1000 godzin więcej relacji sportowych na żywo, niż w kanałach telewizyjnych (TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport).

Aplikacja przypomni także o rozpoczynających się, najbardziej interesujących widza transmisjach, które zostaną zapisane w aplikacji jako ulubione – niezależnie od tego czy korzysta on z aplikacji na smartfonie, tablecie lub telewizorze, które są podłączone do Internetu.

Dostępna będzie również usługa VOD, która umożliwi przeglądanie materiałów archiwalnych, a także wiadomości, fotogalerii czy kalendarza rozgrywania poszczególnych dyscyplin.

Aplikacja londyn2012.tvp.pl oraz portal internetowy przygotowany przez TVP na Igrzyska Olimpijskie to prawdziwa rewolucja w oglądaniu sportu”. – mówi Marian Kubalica, zastępca dyrektora TVP Sport. „Po raz pierwszy dajemy telewidzom możliwość oglądania każdej dyscypliny olimpijskiej, w dowolnie wybranym czasie, na dowolnie wybranym urządzeniu. Użytkownicy aplikacji, już w kilkanaście minut po sukcesie polskich sportowców, będą mogli obejrzeć powtórki medalowych momentów czy emocjonujących piłek siatkarzy na swoim telefonie lub tablecie”.

Olimpijska aplikacja TVP dostępna będzie wyłącznie na urządzeniach firmy Samsung, takich jak smartfony z systemem Android w wersji 2.3 lub wyższej oraz tablety z system Android w wersji co najmniej 3.0. Aplikację można będzie pobrać bezpłatnie ze sklepu Samsung Apps. Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV z serii D oraz E, a także odtwarzaczy i kin domowych Smart Blu-ray z tych samych serii, będą również mogli cieszyć się dostępnością aplikacji olimpijskiej TVP.

Dzięki stronie internetowej www.londyn2012.tvp.pl, również właściciele notebooków i ultrabooków będą mogli skorzystać z rozszerzonej oferty sportowych transmisji olimpijskich TVP.

Uruchomienie aplikacji nastąpiło 23 lipca, natomiast relacje na żywo z zawodów olimpijskich będzie można oglądać dzięki niej już od 27 lipca, kiedy to odbędzie się ceremonia otwarcia.

Aplikacja olimpijska londyn2012.tvp.pl powstała dzięki współpracy Telewizji Polskiej S.A. z centrum badawczo-rozwojowym firmy Samsung.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.