Nowiutkie GG na iPhone’a!

Wydanie wprowadza zmiany nie tylko w wyglądzie, ale i obsłudze. Użytkownikom może przypaść do gustu możliwość ustawienia ciemnego motywu aplikacji, który pojawił się kilka dni temu także w nowej wersji GG na Android. Spotkał się wówczas z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród użytkowników.
Nowiutkie GG na iPhone’a!
GG 3.3

GG 3.3

W najnowszym wydaniu GG na iPhone dodano możliwość usuwania rozmów z listy ostatnich oraz nowy model działania tzw. powiadomień push. Odświeżony został także widok wyświetlanych rozmów, wprowadzono poprawki w działaniu i stabilności aplikacji.

GG na iPhone pozwala korzystać z wirtualnego GG dysku i zintegrowanej z komunikatorem poczty e-mail.

Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie. Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), jak w Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii “Najlepsze bezpłatne”.

Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, Symbian, Java, WindowsPhone. Firma GG Network S.A. pracuje nad wersjami GG na inne platformy mobilne.

Najnowsze GG można pobrać w iTunes (sklepie z aplikacjami Apple): http://itunes.apple.com/pl/app/gg/id308095268