Oryginalne gadżety z Gwiezdnych Wojen… ktoś chętny? [WYNIKI]

W tym przypadku można mówić o kulcie marki. Star Wars, poza filmami, to też adaptacje radiowe, trzy filmy fabularne, dwa filmy animowane, seriale telewizyjne, pięć seriali telewizyjno – animowanych, liczne wydane książki, około czterdziestu komiksów i ponad czterdzieści gier komputerowych. Star Wars to również charakterystyczne logo, które poza Coca-Colą i Macdonaldem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie.
Oryginalne gadżety z Gwiezdnych Wojen… ktoś chętny? [WYNIKI]

Świat oszalał na punkcie Star Wars, a producenci wypuścili na rynek miliony gadżetów związanych z Gwiezdnymi Wojnami, które można kupić w największych sieciach handlowych. Stąd też ogromną popularnością cieszy się najnowsza kolekcja koszulek Star Wars; the Old Republic nawiązująca do znanych postaci z gry chociażby takich jak Darth Malgus! Czy zachęcająca do wstąpienia w szeregi Jedi Academy. Nowa kolekcja liczy sobie aż dziewięć nowych wzorów, które od dziś dostępne są w sklepie Level77.pl Koszulki trafiły na rynek Polski z malowniczej Kalifornii prosto od producenta firmy Jinx gwarantującego, jak zapewnia nas Level77 najwyższą jakość. Uwierzyliśmy, a że wszyscy w redakcji kochamy Gwiezdne Wojny, proponujemy wam zabawę. Pytanie zapewne zrozumieją wyłącznie fani Sagi, ale wybaczcie, o to nam chodziło.

Napiszcie w komentarzach pod tym newsem odpowiedź na pytanie:

Kto strzelał pierwszy: Han czy Greedo? I dlaczego uważasz, że to właśnie on?

By uniknąć manipulowania głosami, postanowiliśmy, że sami wybierzemy najbardziej kreatywną odpowiedź, a zwycięzcę sklep Level77 nagrodzi poniższą koszulką, której całą redakcją będziemy mu (jej?) zazdrościć. Czas macie do najbliższej niedzieli, do godziny 23:59.

Star Wars: The Old Republic Ven Zallow T-Shirt

Star Wars: The Old Republic Ven Zallow T-Shirt

Aktualizacja:

wyniki podamy jutro (18 lipca) około godziny 12:00

Nagroda trafia do:

Użytkownika awawruch proszę o kontakt pod adres [email protected], proszę wysłać adres, na który wyślemy koszulkę. Dzięki wszystkim za zabawę, będą kolejne już niedługo!