Samsung proponuje: przebiegnij się i pomóż dzieciakom

Aplikacja mobilna Hope Relay będzie motywowała cię do sportu, a każdy przebiegnięty przez ciebie kilometr to złotówka na wakacje dla biednych dzieci.

Zabawa i ruch dla ciebie, wakacje dla dzieciaków

Zabawa i ruch dla ciebie, wakacje dla dzieciaków

Sztafeta z ogniem olimpijskim od lat poprzedza rozpoczęcie Igrzysk Olimpijskich, a dla osób wybranych do niesienia pochodni, to niezwykłe wyróżnienie. W tym roku Samsung chcąc przybliżyć sportową ideę igrzysk i pomóc dzieciom stworzył aplikację Hope Relay – Ruszaj Pomagać. Mechanizm bezpłatnej aplikacji jest bardzo prosty: wystarczy pobrać i zainstalować ją na swoim smartphone’ie a następnie rozpocząć bieg, jazdę na rowerze, deskorolce lub każdą inną formę aktywności związaną z przemieszczaniem się. Dzięki technologii GPS, która rejestruje nasze położenie, po przebiegnięciu jednego kilometra dziennie Samsung przekażę złotówkę na wakacyjny wyjazd podopiecznych z fundacji SOS Wioski Dziecięce. Aplikacja Samsung Hope Relay rejestruje wyniki, tak aby użytkownik miał stały dostęp do swoich rekordów i mógł dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Ponadto każdy może wgrać własne zdjęcie, które zostanie dodane do awatara niosącego pochodnię olimpijską. Złotówkę można przekazać za pośrednictwem Hope Relay raz dziennie w okresie działania aplikacji, tj. od 25 czerwca 2012 do 12 sierpnia 2012, tj. dnia zakończenia Igrzysk XXX Olimpiady. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów Samsung Apps, Google Play, App Store dla wybranych modeli telefonów z systemem Android, Bada oraz iOS. Na świecie akcję wspiera David Beckham i Jamie Olivier, a w Polsce Małgorzata Socha, Michał Żebrowski i Mariusz Czerkawski.

Bieg z ogniem olimpijskim to dla mnie ogromne wyróżnienie i z pewnością będą to wspaniałe, niezapomniane wrażenia. Dlatego też wszystkich gorąco zachęcam do skorzystania z aplikacji Samsung Hope Relay, dzięki której można choć na chwilę wcielić się w osobę niosącą jeden z najważniejszych symboli sportowych na świecie — mówi Mariusz Czerkawski, były hokeista.

Bardzo się cieszę, że dzięki firmie Samsung znalazłem się w tak szczególnym gronie i będę mógł stać się częścią wielkiego wydarzenia, jakim jest bieg z ogniem olimpijskim. Wiem również, jak bardzo ważna jest pomoc innym w spełnieniu marzeń i pokonywaniu własnych barier. Sam będę korzystał z aplikacji Hope Relay i wspomagał SOS Wioski Dziecięce codziennie biegnąc jeden kilometr — mówiJan Mela , najmłodszy w historii zdobywca dwóch biegunów w ciągu jednego roku.

Bezpłatna aplikację można jest dostępna od 25 czerwca do 12 sierpnia 2012 i można ją pobrać ze strony www.samsung.com/pl/london2012 oraz ze sklepów Samsung Apps, Google Play, App Store dla wybranych modeli telefonów z systemem Android, Bada oraz iOS.