Xbox 720 pojawi się na rynku w ciągu 18 miesięcy?

Xbox 720 pojawi się na rynku w ciągu 18 miesięcy?

Czemu “bardzo wiarygodnego?” – zapytacie. Ano dlatego, że informacja ta pochodzi wprost od Microsoftu! Wiem, że plotkowaliśmy już w tym temacie niejednokrotnie, ale chyba ani razu taka nowinka nie płynęła z samej góry. Koncern z Redmond zamieścił bowiem na kilku swoich oficjalnych stronach ogłoszenie o pracę. W notce czytamy, że:

“W ciągu następnych osiemnastu miesięcy Microsoft wyda nowe wersje swoich sztandarowych produktów, w skład których wejdą: Windows (Client, Server, Phone and Azure), Office oraz Xbox, jak również kompletnie nowe produkty, takie jak Microsoft Surface [chodzi o tablet – dop. red.].”

Ciekawie, prawda? Mając to na uwadze, możemy wywnioskować, że tak wyczekiwana konsola Xbox 720 trafi na światowy rynek do lutego 2014 roku. To chyba pierwsza tak pewna informacja. Pozostaje czekać i przyglądać się, jak dalej potoczy się ta sprawa.

Aby jakoś umilić Wam to wyczekiwanie, zachęcam do przeczytania wielu interujących materiałów na temat nowego sprzętu Microsoftu. Pisaliśmy o nim już naprawdę mnóstwo razy i choć żadna z tych informacji nie była tak pewna, jak ta dzisiejsza, były one czasem naprawdę interesujące. Na przykład to, że 720-tka będzie kosztować 99 dolarów i posiadać ma w sobie odtwarzacz Blu-Ray.