Listy do Steve’a Jobsa – warto przeczytać

Cześć Steve, kiedy pod koniec 1977 roku skonstruowałeś i pokazałeś mi Apple II, nie miałem pojęcia, jak to zmieni moje życie na znacznie bardziej pasjonujące.
Listy do Steve’a Jobsa – warto przeczytać
Listy do Steve'a Jobsa

Listy do Steve’a Jobsa

Każdego dnia Steve Jobs otrzymywał od fanów setki maili. Na wiele z nich udzielał krótkich odpowiedzi. Otwarcie skrzynki mailowej i znalezienie w niej wiadomości od Steve’a Jobsa było dla fanów jak wygrana na loterii.

Mark Milian zebrał w swojej książce najważniejsze, nigdy wcześniej niepublikowane maile od Steve’a Jobsa, do których dotarł po długich poszukiwaniach. Listy do Steve’a odkrywają niektóre z tajemnic Apple. Ukazują kulisy spektakularnego sukcesu firmy i zdradzają sekrety z życia Steve’a Jobsa.

Książkę czyta się niesamowicie lekko i przyjemnie. To zupełnie inne spojrzenie na Steve’a Jobsa, nie z perspektywy pisarza czy jego samego, ale osób, które pokochały produkty przez niego wykreowane. Bardzo miła lektura w sam raz na jesienne, chłodniejsze wieczory.

Cena: 29,90 zł. Nie musisz jednak tyle wydawać, jeżeli masz refleks. Mam dla was 10 książek do rozdania. Co trzeba zrobić, by je otrzymać. Musisz wysłać email na adres [email protected], koniecznie zatytułować go Listy do Jobsa – konkurs i odpowiedzieć w nim tylko na jedno pytanie: gdzie został pochowany Steve Jobs (podaj nazwę cmentarza)? Decyduje kolejność zgłoszeń. Powodzenia!

Laureaci konkursu JOBS:

Książkę pt.

“Listy do Steve`a Jobsa. W skrzynce mailowej giganta Apple”

otrzymują:

  1. Maciej Wilczyński, Drawsko Pomorskie
  2. Przemysław Tyrkin, Chlapowo
  3. Adam Kuczyński, Gorzów Wielkopolski
  4. Rafał Siuda, Łochowo
  5. Marcin Mroczek, Mińsk Mazowiecki
  6. Łukasz Apostel, Żywocice
  7. Darek Mielczarski, Warszawa
  8. Piotr Mielewczyk, Mosty
  9. Marcin Solarz, Bieruń
  10. Rafał Frelek, Zabrze

SERDECZNIE GRATULUJEMY!