Nowa Opera Mini dla Androida z funkcją Smart Page już do pobrania!

Opera udostępnia nową mobilną przeglądarkę

Nowa Opera Mini 7.5 już do pobrania

Nowa Opera Mini 7.5 już do pobrania

Smart Page zapewnia szybki dostęp do najnowszych wiadomości i statusów z serwisów społecznościowych. Teraz można mieć do nich dostęp w jednym miejscu, z lotu ptaka. Smart Page umożliwia szybsze, płynniejsze i prostsze zarządzanie informacjami z poziomu przeglądarki. Trzy podstawowe kategorie w Smart Page zapewnią łatwy dostęp do najchętniej przeglądanych treści:

  • Zakładka społecznościowa: to jedno miejsce, w którym gromadzone są aktualności pochodzące z różnych serwisów społecznościowych. Śledź informacje z Facebooka i Twittera w jednym miejscu, bez potrzeby wchodzenia na wiele stron.
  • Moje wiadomości: miej wgląd do wiadomości z różnych portali, dzięki opcji gromadzenia newsów na podstawie twoich preferencji przeglądania! Opera Mini 7.5 zbiera w jednym miejscu najnowsze tytuły informacji z dobranych dla ciebie serwisów.
  • Sugerowane linki: funkcja Smart Page, na podstawie miejsca, gdzie znajduje się twój smartfon z Androidem, sugeruje także ciekawe linki. Na ich liście użytkownicy znajdą odnośniki sugerowane przez Operę i jej partnerów.

Smart Page zajmuje teraz miejsce obok szybkiego wybierania, ulubionego przez użytkowników miejsca, gdzie mogą gromadzić miniatury swoich ulubionych stron. Opera Mini 7.5 na Androida kompresuje dane, umożliwiając szybsze surfowanie w zatłoczonych sieciach. Jeśli płacisz za każdy megabajt danych, Opera Mini umożliwi ci oszczędności rzędu 90%.

Pobierz Operę Mini 7.5 na Android za darmo na m.opera.com

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News