Poznań Game Arena już za trzy tygodnie

Poznań Game Arena już za trzy tygodnie

Półfinały i finał turnieju EIZO Challenge zostaną rozegrane drugiego dnia Poznań Game Arena, imprezy o grach i dla graczy, która będzie miała miejsce w dniach 26-28 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W niedzielę (28.10) na stoisku EIZO rozegrany zostanie turniej indywidualny, w którym siły swoje będą mogli sprawdzić wszyscy chętni. W tym przypadku organizatorzy również przewidzieli cenne nagrody.

Odpowiednią moc oraz niezawodność zapewnią komputery z serii Game, produkowane przez firmę NTT, która została partnerem technologicznym turnieju. Najwyższą jakość obrazu zapewnią monitory EIZO FORIS FS2333, zaprojektowane we współpracy z zawodnikami teamu Fnatic!

Organizatorzy wystosowali zaproszenia do udziału w turnieju do najlepszych team’ów CS w Polsce, licząc, że dzięki ich obecności, jak również dzięki ciekawej puli nagród EIZO Challenge wpisze się na stałe do kalendarza polskich imprez e-sportowych. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 11 października.

Zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymają monitory EIZO FORIS. Są to 23″ konstrukcje z matrycami IPS ze specjalnymi funkcjami dla graczy. Matryca zapewnia pełen zakres kątów widzenia bez utraty detali generowanego obrazu a wbudowany układ overdrive minimalizuje czas reakcji do niezbędnego minimum. Monitor charakteryzuje się także najniższym z możliwych współczynnikiem input lag, który wynosi poniżej 1 klatki.