Becker revo – rewolucja w nawigacji?

Becker chce zrewolucjonizować rynek nawigacji. Czy mu się uda?
Becker revo – rewolucja w nawigacji?

Becker chce zrewolucjonizować rynek nawigacji. Czy mu się uda?

Mierząc 7 milimetrów grubości, revo są cieńsze od smartfonów. Urządzenia posiadają pojemnościowy ekran w rozmiarze 5 cali oraz aktywną stację dokującą Becker ModuClick, w której został umieszczony “mózg” urządzenia. Dzięki systemowi automatycznego startu Becker ProActive, nowe modele są gotowe do drogi jeszcze zanim zostanie włączony silnik pojazdu. Dodatkowo model revo.2 został wyposażony w mapy i funkcje nawigacyjne dla samochodów ciężarowych i kamperów.

Z jednej strony “mózg” urządzenia dzięki oddzieleniu aktywnej stacji dokującej ModuClick i ekranu pozostaje na stałe w samochodzie i dzięki systemowi automatycznego startu Becker ProActive samodzielnie wykonuje zadania, które normalnie musi wykonać kierowca przed wyruszeniem w trasę: włączenie, określenie lokalizacji, pobranie informacji drogowych. Z drugiej strony urządzenie uczy się i zapamiętuje przyzwyczajenia kierowcy i stałe cele dzięki zastosowaniu sprawdzonej funkcji – inteligentna nawigacja Becker. Następnie funkcja Becker SmartGuess aktywnie oblicza oczekiwaną trasę zależnie od dnia i godziny.

Kierowca wsiada do samochodu, mocuje ekran w aktywnej stacji dokującej ModuClick, a następnie jednym kliknięciem uruchamia już przygotowaną, optymalnie wyznaczoną trasę z uwzględnieniem wszystkich ważnych funkcji.

Urządzenia Becker revo zostały wyposażone w mapy 45 krajów Europy z darmową dożywotnią aktualizacją map. Urządzenia wejdą do sprzedaży w grudniu 2012 r. w sugerowanych cenach detalicznych: Becker revo.1 1599 zł, Becker revo.2 1799zł.