Pierwsza konsola nowej generacji już w Polsce!

Konsola, będąca następcą kultowej Wii, debiutuje w Europie i Polsce dziś, 30 listopada i jest już dostępna m.in. w sklepie internetowym Agito.pl.
Pierwsza konsola nowej generacji już w Polsce!
Konsola Wii U już w Polsce

Konsola Wii U już w Polsce

Wii U to konsola HD, do której przewidziano mnóstwo gier, wykorzystujących specjalny kontroler GamePad ze zintegrowanym ekranem dotykowym o przekątnej 6,2 cala, żyroskopem, akcelerometrem, mikrofonem, głośnikami oraz kamerą.

Konsola Wii U w dniu premiery oferowana jest w dwóch wariantach: Wii U Basic Pack oraz Wii U Premium Pack. Na Wii U Basic Pack składa się konsola Wii U z dyskiem 8GB oraz Wii U GamePad, w kolorze białym. Natomiast wybierając Wii U Premium Pack staniemy się posiadaczami czarnej konsoli Wii U oraz kontrolera Wii U GamePad z dyskiem 32GB, dzięki czemu zyskamy więcej miejsca do pobierania gier. W Premium Pack znajdziemy również podstawkę pod Gamepad i konsolę, stację dokującą do GamePada, czujnik ruchu i grę Nintendo Land lub ZombieU. Wszystkie zestawy zawierają kabel HDMI oraz zasilacz do konsoli i pada.

Warto także wspomnieć, że kupując nowe Nintento stajemy się posiadaczami niemal kosmicznej technologii, ponieważ użyty w niej procesor IBM bazuje na rozwiązaniach opracowanych dla superkomputera Watson.

Cena zestawu Wii U 8GB Basic Pack to 1379 złotych, natomiast zestaw Wii U 32GB Premium Pack to kosz t1499 złotych.