Snapseed – uniwersalny edytor grafiki dla Androida

Pewnie dlatego, Google postanowiło kupić firmę, która stworzyła Snapseed i przenieść płatną aplikację na Androida, czyniąc ją w dodatku darmową.
Snapseed – uniwersalny edytor grafiki dla Androida

Pobierz Snapseed z Google Play

Funkcjonalność, którą oferuje Snapseed nie jest rewolucyjna, jednak zarówno dobór efektów i filtrów, które możemy zastosować podczas edycji zdjęć jak i sam interfejs aplikacji, czynią ją jednym z najwygodniejszych produktów tego typu dostępnych na Google Play.

Oprócz standardowej korekcji barw, przycinania kadru, czy wyostrzania zdjęcia, użytkownik ma do dyspozycji filtry postarzające zdjęcia, efekt tilt-shift, możliwość dodania ramki, czy też możliwość swobodnego obrotu fotografii.

Przerobione zdjęcia można z łatwością udostępniać innym aplikacjom – m.in: Facebook, Twitter, Gmail, Dropbox, itd. Oczywiście, aplikacja umożliwia najwygodniejsze publikowanie fotek przy pomocy Google+, czemu, biorąc pod uwagę historię pojawienia się aplikacji w Google Play, nie można się dziwić. Poniżej krótkie, promocyjne wideo zrealizowane jeszcze z myślą o wersji dla iOS:

Pobierz Snapseed z Google Play