Snapseed – uniwersalny edytor grafiki dla Androida

Jeśli chodzi o liczbę dostępnych edytorów zdjęć, czy grafiki, to użytkownicy Androida mogą narzekać jedynie na to, że jest ich zbyt wiele. Jednak nie każdy edytor zdobywa nagrodę dla najlepszej aplikacji na iPada (2011) oraz najlepszej mobilnej aplikacji do zdjęć (2012, nagroda przyznana przez TIPA). Snapseed może.

Pewnie dlatego, Google postanowiło kupić firmę, która stworzyła Snapseed i przenieść płatną aplikację na Androida, czyniąc ją w dodatku darmową.

Pobierz Snapseed z Google Play

Funkcjonalność, którą oferuje Snapseed nie jest rewolucyjna, jednak zarówno dobór efektów i filtrów, które możemy zastosować podczas edycji zdjęć jak i sam interfejs aplikacji, czynią ją jednym z najwygodniejszych produktów tego typu dostępnych na Google Play.

Oprócz standardowej korekcji barw, przycinania kadru, czy wyostrzania zdjęcia, użytkownik ma do dyspozycji filtry postarzające zdjęcia, efekt tilt-shift, możliwość dodania ramki, czy też możliwość swobodnego obrotu fotografii.

Przerobione zdjęcia można z łatwością udostępniać innym aplikacjom – m.in: Facebook, Twitter, Gmail, Dropbox, itd. Oczywiście, aplikacja umożliwia najwygodniejsze publikowanie fotek przy pomocy Google+, czemu, biorąc pod uwagę historię pojawienia się aplikacji w Google Play, nie można się dziwić. Poniżej krótkie, promocyjne wideo zrealizowane jeszcze z myślą o wersji dla iOS:

Pobierz Snapseed z Google Play

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.