Mass Effect 3: Ostatnia przygoda Sheparda

Na szczęście kilka dni później, bo 5 marca (dla PS3 6 marca) fani spragnieni przygód Sheparda będą mogli ostatecznie się z nim pożegnać. DLC Citadel będzie ostatnim i zarazem największym dodatkiem, dzięki któremu raz jeszcze powalczymy u boku naszych ulubionych towarzyszy (w tym Wrexa!). Jak sama nazwa wskazuje akcja rozegra się na Cytadeli, gdzie przeciwko załodze Normandii zostanie zawiązany tajemniczy spisek. Zanurzając się w Archiwach Cytadeli będziemy musieli odkryć prawdę. BioWare zapowiedziało, że czeka nas tutaj sporo unikalnych cut-scenek dotyczących wątków romansowych.
Mass Effect 3: Ostatnia przygoda Sheparda
Na początku lutego w sieci znalazły się plotki o DLC: Reckoning, które miało przynieść przede wszystkim długo wyczekiwane misje kooperacyjne dla trybu fabularnego. Dziś BioWare oficjalnie zapowiedziało Reckoning i rozwiało nasze nadzieje. Dodatek ten będzie zawierał po prostu nowe postacie dla trybu multiplayer: Geth Juggernaut, Turianka Raptor, Talon Mercenary i Alliance Infiltration Unit oraz 7 nowych broni i kilka modyfikacji. ME3: Reckoning będzie można BEZPŁATNIE pobrać 26 lutego na PC i Xboxy 360 oraz 27 lutego na PS3.

Oprócz tego po zakończeniu przygody Shepard będzie mógł zrelaksować się i zagrać w kasynie Silver Coast, powalczyć na arenie bojowej Armax, a nawet… umeblować nowe mieszkanie na Cytadeli.

DLC Citadel będzie można nabyć za cenę 14,99 $ lub 1200 punktów BioWare/MSP.