ME3 – wyciekły informacje o nowych, fabularnych trybach multiplayer

Fani gry nie próżnują i z aktualizacji wyciągają ukryte pliki, które zwiastują nadchodzące dodatki. Wygląda na to, że rok po premierze gry fani kooperacji dostaną to, na co czekali od samego początku.

Przedwczorajszy patch poprawił drobne błędy w rozgrywce, ale także wyjawił informacje o nadchodzącym DLC. Na forum Clever Noob użytkownik TSA_383, dzięki któremu ostatnim razem dowiedzieliśmy się o DLC: Leviathan oraz Omega na długo przed oficjalnymi zapowiedziami BioWare podzielił się z innymi swoim nowym odkryciem.

Według niego nowy dodatek o nazwie Reckoning ma skupiać się przede wszystkim na rozgrywce wieloosobowej, ale ma być powiązany ściślej z trybem dla pojedynczego gracza. Nowe tryby zabawy mają wykorzystywać stany zapisu i punkty reputacji z single player’a. Idąc tą drogą można spodziewać się misji fabularnych w trybie kooperacji.

Równocześnie na forum Reddit pojawił się wpis pochodzący rzekomo z Xbox Live, mający być opisem nadchodzącego DLC:

Dzień sądu jest bliski. Reckoning przynosi dla trybu multiplayer 6 nowych, nigdy wcześniej nie widzianych fabularnych misji kooperacyjnych i nowe tryby rozgrywki. Oprócz tego dodane zostaną 4 nowe mapy i wariacje zagrożeń dla map na Ziemi. Odblokowane zostaną także nowe zestawy uzbrojenia dla salarian, krogan, ludzi i volusów”.

Kilka dni temu producenci BioWare na swoich twitterach ujawnili dwa screeny mające zapowiadać nowy dodatek – być może pochodzą one własnie z Reckoning. Miejmy nadzieję, że tak jak poprzednim razem informacje od fanów się potwierdzą, gdyż multiplayer’owi ME3 przyda się odświeżenie.

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.