Nvidia rozdaje bonusy nawet za 460 złotych do gier F2P

Nvidia rozdaje bonusy nawet za 460 złotych do gier F2P

Nvidia przedstawia najnowszą ofertę związaną z grami free-to-play. Każdy kto nabędzie nową kartę GeForce GTX z serii 600 (od GTX 650 w górę), otrzyma pakiety o wartości do 460 zł, do wykorzystania w następujących tytułach:

  • World of Tanks – jedna z najbardziej popularnych gier w ostatnich kilkunastu miesięcach i prawdziwy fenomen kulturowy, wymagająca średniej klasy karty graficznej do uruchomienia rozgrywki w trybie 1080p.
  • PlanetSide 2 – jeden z najwyżej ocenianych tytułów w serwisie Metacritic w 2012 roku. Gra ma duże wymagania (podobne do tych stawianych przez Crysis 3 czy Far Cry 3) i potrzebuje mocnej karty graficznej.
  • Hawken – napędzana przez silnik PhysX gra również wymaga wysokiej klasy karty graficznej, aby w pełni cieszyć się wspaniałymi efektami graficznymi w rozdzielczości 1080p.

Oferta obowiązuje od dzisiaj i dotyczy kart GeForce GTX od wszystkich autoryzowanych partnerów Nvidii. Na terenie Polski można z niej skorzystać kupując kartę graficzną lub komputer w nią wyposażony w następujących sklepach: Agito, Alsen, Komputronik, Morele.net, NTT, ProLine, Sferis, X-KOM.