Heal them All – gra o prawdziwe życie

Dobra zabawa, dzięki której bezpośrednio wspomożesz potrzebujących.

Heal Them All

Heal Them All

Aplikacja typu Tower defense, inspirowana działalnością organizacji, dostępna jest na urządzeniach przenośnych firmy Apple, jednak już teraz planowane jest wypuszczenie jej na urządzenia mobilne z systemem Android. Obecnie gra dostępna jest w darmowej wersji demo na AppStorze, jednak każdy zakupić może pełną jej edycję. Aplikacja bazuje bowiem na modelu dystrybucji,,freemium”. Oznacza to, że część gry udostępniona jest graczom za darmo, natomiast do odblokowania pozostałej zawartości potrzebna jest opłata, która w całości przekazywana zostaje na rzecz małych pacjentów kliniki onkologicznej oraz na budowę nowej siedziby szpitala – Przylądka Nadziei.

Fabuła Heal them All to produkcja, której fabuła nawiązuje bezpośrednio do aktywności Fundacji. Grając w nią, użytkownik przenoszony jest do wnętrza ciała ludzkiego, które ochronić trzeba przed infekcją groźnych wirusów i bakterii. Realia gry skonsultowane zostały z pracownikami kliniki onkologicznej, a ręcznie tworzona grafika oraz muzyka inspirowana erą 8- i 16-bitów są dodatkowymi walorami tej niezwykłej aplikacji, której pojawienie się na pograniczu rynku multimediów oraz sfery filantropii jest w Polsce precedensem.

W związku z ciągle rozwijającym się rynkiem gier mobilnych oraz rosnącym zainteresowaniem usługami cyfrowymi uznaliśmy, że dostępność aplikacji na przenośnych urządzeniach firmy Apple pozwoli dotrzeć grze do jak największej ilości osób, a tym samym pozwoli zainteresować graczy sytuacją dzieci chorych na nowotwory i zachęcić ich do wsparcia budowy i wyposażenia,,Przylądka Nadziei” — przyznaje Paweł Marchewka – Prezes firmy Techland.

Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Zarządu Fundacji,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” dodaje –

współpracowaliśmy z firmą Techland podczas innych inicjatyw, takich jak Korowód Nadziei czy Mecz Nadziei, jednak obecna inicjatywa jest jak dotąd największą, ale mam nadzieję – nie ostatnią. Fundacja na przestrzeni 21 lat działalności pomogła już kilkunastu tysiącom podopiecznych, jednak wciąż potrzebne są fundusze. Brakuje sprzętu diagnostycznego, konieczne są zakupy kosztownych leków dla dzieci, finansowanie rehabilitacji… na to wszystko potrzebne są pieniądze. A jeśli możemy uzyskać je ofiarowując darczyńcom w zamian rozrywkę – korzyść jest podwójna.

Grę Heal them All pobrać można wpisując jej nazwę na platformie AppStore. Dostępna jest dla wszystkich posiadaczy smartfonów na całym świecie.