Nokii zależy na Instagramie

Instagram to jeden z największych nieobecnych w Sklepie Windows Phone. Nokia, mimo starań, jak dotąd nie przekonała jej twórców, by stworzyli wersję swojej aplikacji na mobilny system Microsoftu. Więc Nokia postanowiła oddać głos posiadaczom smartfonów Lumia.
Nokii zależy na Instagramie
#2Instawithlove

#2Instawithlove

Aplikacja #2Instawithlove jest już dostępna w Sklepie Windows Phone, wyłącznie dla smartfonów Lumia. Nakłada ona filtr polaroidowy na wykonane zdjęcie i pozwala na umieszczenie go w sieciach społecznościowych z tagiem “#2Instawithlove”. Nokia liczy, że wiele osób skorzysta z aplikacji, pokazując Instagramowi, jak bardzo i jak wielu użytkownikom zależy na “prawdziwym” Instagramie.

Nokia, oprócz tego, wydała własny klon Instagramu. Aplikacja SophieLens, podobnie jak Instagram, pozwala nakładać efektowne filtry na wykonane fotografie. W przeciwieństwie do #2Instawithlove, program jest dostępny dla wszystkich posiadaczy smartfonów z Windows Phone, nie tylko tych od Nokii (ale Lumie mają ową aplikację za darmo, reszta musi zapłacić ponad trzy złote).