Nokii zależy na Instagramie

Ale tak bardzo, bardzo, bardzo zależy.

#2Instawithlove

#2Instawithlove

Instagram to jeden z największych nieobecnych w Sklepie Windows Phone. Nokia, mimo starań, jak dotąd nie przekonała jej twórców, by stworzyli wersję swojej aplikacji na mobilny system Microsoftu. Więc Nokia postanowiła oddać głos posiadaczom smartfonów Lumia.

Aplikacja #2Instawithlove jest już dostępna w Sklepie Windows Phone, wyłącznie dla smartfonów Lumia. Nakłada ona filtr polaroidowy na wykonane zdjęcie i pozwala na umieszczenie go w sieciach społecznościowych z tagiem „#2Instawithlove”. Nokia liczy, że wiele osób skorzysta z aplikacji, pokazując Instagramowi, jak bardzo i jak wielu użytkownikom zależy na „prawdziwym” Instagramie.

Nokia, oprócz tego, wydała własny klon Instagramu. Aplikacja SophieLens, podobnie jak Instagram, pozwala nakładać efektowne filtry na wykonane fotografie. W przeciwieństwie do #2Instawithlove, program jest dostępny dla wszystkich posiadaczy smartfonów z Windows Phone, nie tylko tych od Nokii (ale Lumie mają ową aplikację za darmo, reszta musi zapłacić ponad trzy złote).