Pamiętacie Flashback z Amigi? Latem zagracie w jego remake!

Twórcy planują wprowadzić do gry system rozwoju postaci, celowanie, a także nowe postacie, które spotkamy na swojej drodze. Wizualnie też będzie prezentowała się dużo lepiej (2D zastąpiono 3D). Sama fabuła natomiast nie ulegnie większej zmianie.
Pamiętacie Flashback z Amigi? Latem zagracie w jego remake!
Tak wyglądał Flashback w 1992r.

Tak wyglądał Flashback w 1992r.
Stary Flashback był dwuwymiarową, przygodowo-platformową grą, która była już znacznie bardziej rozbudowana od Another World. Nasz bohater potrafił zbierać przedmioty, strzelać do przeciwników i wykonywać karkołomne ewolucje zręcznościowe. Remake, który ukaże się w dystrybucji cyfrowej na PC, PS3 i Xboxie 360 jeszcze tego lata nie będzie zwyczajnym odświeżeniem.

Głównym bohaterem gry jest naukowiec Conrad B. Hart, który dokonuje strasznego odkrycia. Obce istoty – Morphy, które potrafią przybrać dowolny kształt rozpoczęły inwazję. W wyniku skorumpowanych organów ścigania Conrad nie tylko nie jest w stanie poinformować władzy o swoich badaniach, ale ulega wypadkowi, który kończy się jego amnezją.
Za remake Flashback’u nie odpowiada jednak studio Delphine Software, ale Vector Cell, które wydało ostatnio przerażająco słaby horror Amy. Na szczęście ekipie przewodzi pomysłodawca oryginalnej wersji gry Paul Cuisset, pozostaje więc mieć nadzieję, że nie uda im się tego zepsuć;).

Poniżej możecie zobaczyć trailer gry.