Powerbox: pojemny i przenośny bank energii od Colorovo

Powerbox: pojemny i przenośny bank energii od Colorovo

Marka Colorovo, której właścicielem jest ABC Data S.A., wprowadza do oferty baterię o nazwie PowerBox, której fundamentalnym zadaniem jest przedłużenie żywotności baterii na przykład smartfonu czy tabletu. Przenośny bank energii idealnie sprawdzi się w długiej podróży samolotem, kiedy nie mamy możliwości podładowania telefonu lub tabletu, a także podczas podróży do miejsc z ograniczonym dostępem do energii. Jak podkreśla marka Colorovo Power bank to również produkt dla biznesmenów, którzy muszą być stale on-line i na wypadek braku podstawowego, sieciowego źródła zasilania, dzięki PowerBox będą mogli swobodnie i bez przerwy korzystać ze swoich urządzeń.

Colorovo PowerBox posiada akumulator o pojemności aż 6800 mAh, który przedłuża żywotność mobilnych produktów nawet do 10 godzin. Ta przenośna bateria została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła zasilić większość urządzeń dostępnych na rynku, to znaczy: smartfony, tablety, odtwarzacze mp3 oraz nawigacje. Propozycja marki Colorovo daje możliwość ładowania dwóch urządzeń równocześnie dzięki dwóm złączom USB. Ponadto PowerBox posiada w zestawie 3 wtyczki: mini USB, micro USB oraz 2,5×0,7 dedykowana do tabletów.

Również i w tym wypadku marka Colorovo nie zapomniała o dodaniu czegoś ekstra do produktu. Tym razem jest to wbudowana latarka LED. Ten sympatyczny gadżet z pewnością przyda się użytkownikom w sytuacji, kiedy potrzebujemy posłużyć się dodatkowym źródłem światła np. pod namiotem albo w podróży pociągiem.

“Colorovo PowerBox to kolejny dowód na rozwój naszej oferty w kategorii elektroniki użytkowej i produktów mobilnych. Tym razem chcieliśmy zaproponować naszym klientom przydatne urządzenie, które mamy nadzieję zostanie dobrze przyjęte zwłaszcza przez osoby, które muszą być stale on-line i podróżników, którzy często się przemieszczają. Nasz przenośny bank energii pozwoli im komfortowo pracować i czuć się bezpiecznie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.” – mówi Piotr Blachowski, odpowiedzialny za marketing marki Colorovo.

Równie przyjemna i zachęcająca jak samo urządzenie jest cena Colorovo PowerBox. Sugerowana cena detaliczna dla odbiorcy końcowego to 129 zł brutto.

Produkty marki Colorovo są dostępne w całej sieci dystrybucji grupy ABC Data, a od połowy 2012 r. – obecne są również w ofercie Media Markt, Agito.pl, Morele.net oraz NEO24.pl – największych polskich platformach sprzedażowych.