Symulator złomowiska i inne nowości od Techlandu

Symulator złomowiska i inne nowości od Techlandu

Gracze będą mogli wcielić się w kierowcę samochodu wyścigowego i zasiąść za kierownicą dobrowolnie wybranego auta lub bolidu w

Symulatorze Samochodów Wyścigowych

. Do wyboru jest sześć różnorodnych torów wyścigowych oraz dziewięć wiernie odwzorowanych aut. Deweloper gry postawił na symulacyjne podejście do tematu, co daje się odczuć choćby za sprawą modelu jazdy czy rodzaju opon używanych w konkretnym wyścigu. Podczas zmagań na torze towarzyszy graczowi m.in. zmieniająca się pogoda, która wpływa na fizykę jazdy. Dzięki symulatorowi Samochodów Wyścigowych gracz ma okazję stworzyć swój własny i niepowtarzalny świat wyścigów. Możliwość modyfikowania torów oraz tuningowania samochodów przeniosą każdego fana motoryzacji do prawdziwego raju rozrywki.

Kolejna z nowości, czyli Symulator Złomowiska, oferuje jedyne w swoim rodzaju wrażenia. Dzięki grze możemy stać się specjalistą, który zarządza własnym złomowiskiem. Jest to niesamowita okazja, aby dosiąść potężnych maszyn, które posłużą do przenoszenia, miażdżenia i rozrywania różnych urządzeń i pojazdów. Do dyspozycji gracza zostało oddanych 20 zróżnicowanych misji, podczas których dźwięk ciętego i rozrywanego metalu może przyprawić o gęsią skórkę.

Oprócz tego, Techland poszerza swoją serię Dobra Gra o następujące tytuły:

Rochard

Platformowa gra zręcznościowa zrealizowana przez studio Recoil Games. Gracz jako górnik John Rochard pracuje wraz ze swoją ekipą w kosmosie. Pewnego dnia, okazuje się, że znalazł się w niewłaściwym miejscu i czasie, gdyż podczas pracy odkrywa pod ziemią strukturę budynków, która należy do obcej cywilizacji. Jakby tego było mało jego znalezisko staje się atrakcyjne dla kosmicznych piratów, którzy chcą je wykorzystać do własnych celów. Główny bohater zostaje rozdzielony ze swoją ekipą i jego zadaniem jest uratować planetę oraz przyjaciół. Gracz w realizacji tego zadania może korzystać z szerokiego arsenału broni m.in. specjalnego pistoletu, który jest sterowany grawitacją, dzięki czemu umożliwia przenoszenie się, obracanie, podrzucanie i budowanie różnych przedmiotów, które pomogą mu wyeliminować wroga. Na uwagę zasługuje także specyficzne poczucie humoru głównego bohatera.

Global Ops: Commando Libya

Gra akcji widziana z trzeciej osoby, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Spectral Games. Gracz wciela się w członka oddziału specjalnego, by dopaść niebezpiecznego terrorystę – handlarza bronią, który wszedł w posiadanie bomby atomowej. Podczas różnorodnych misji, które odbywają się w realistycznie oddanych sceneriach od Grenlandii po Libię, gracz stawia czoła niesamowitym wyzwaniom, walkom i szalonym pościgom samochodowym. W grze nie zabrakło także trzech trybów multiplayer.

Obie produkcje są dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC.