Zostań betatesterem w Artifex Mundi

Zostań betatesterem w Artifex Mundi

Niedawno pisaliśmy Wam o sześciu grach, jakie wiosną zamierza wydać Artifex Mundi. Studio nie zamierz jednak robić sobie wakacji i zabiera się za tworzenie kolejnych. Ilość gier nie oznacza jednak słabej jakości, a fakt, że studio już teraz proponuje graczom uczestnictwo w betatestach może to tylko potwierdzać.

“Uwielbiasz niezwykłe, wciągające historie rozgrywające się w niesamowitych światach? Chcesz przed innymi sprawdzić nasze najnowsze gry i pomóc nam w ich tworzeniu? Wypełnij formularz rejestracyjny i zostań testerem gier Artifex Mundi – bez wychodzenia z domu:)

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś rasowym graczem i masz niewiele czasu – to żaden problem, bo nasze gry są właśnie dla takich osób jak Ty. Natomiast jeżeli jesteś znawcą/znawczynią gier wideo – to nie przeszkoda, bo twoje uwagi będą dla nas bardzo cenne

.” – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Osoby, które się zgłoszą do programu będą otrzymywały na swoją skrzynkę pocztową linki do pobrania przedpremierowych gier studia. Po ich ograniu uczestnik będzie musiał wypełnić krótką ankietę, w której podzieli się własnymi przemyśleniami. Moim zdaniem pomysł świetny, tym bardziej, że z tytułu na tytuł ich produkcje robią się coraz lepsze.