CDP.pl rozszerzy swoją ofertę o filmy

“Wiążemy ogromne nadzieje związane z wprowadzeniem do naszej oferty filmów. Nasza ogromna przewaga konkurencyjna polega na tym, że raz zakupiony film już zawsze pozostanie na cyfrowej półce klienta. Pracujemy nad ofertą, która w momencie udostępnienia serwisu będzie już bardzo atrakcyjna” powiedział dyrektor zarządzający CDP.pl Michał Gembicki.
CDP.pl rozszerzy swoją ofertę o filmy
Nowy serwis filmowy CDP.pl będzie oferował tytuły z gatunku science-fiction, horroru, jak i filmy obyczajowe oraz kino alternatywne. Platforma umożliwi wielokrotne oglądanie zakupionego filmu i będzie funkcjonować w modelu DTO(download-to-own)oraz streamingu w technologii Microsoft Silverlight.

Zanim jednak usługa zostanie wdrożona CDP.pl przygotowuje szereg testów, które pozwolą wyeliminować potencjalne błędy.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tym etapie mogą zarejestrować się na stronie www.cdp.pl/testy-filmow, gdzie znaleźć można formularz rejestracyjny do pozostawienia swoich danych. Spośród wszystkich osób, które zarejestrują się na stronie zostanie wylosowana kolejna grupa testerów – liczba osób dopuszczonych do tego etapu jest ograniczona. Dla wszystkich aktywnie testujących serwis przygotowano atrakcyjne filmy, e-booki i gry gratis.

Jak widać CDP.pl prężnie się rozwija. Cyfrowy sklep oferujący wyłącznie gry niedawno rozszerzył swoją ofertę o e-booki i komiksy. Filmy dodawane do naszej biblioteki to kolejny dobry pomysł. Oby polska firma nie raz jeszcze nas tak pozytywnie zaskoczyła.