CDP.pl rozszerzy swoją ofertę o filmy

W przeciwieństwie do innych serwisów internetowych, na CDP.pl widz nie będzie płacił za wypożyczenie lub jednokrotne obejrzenie filmu, ale pozostanie jego właścicielem na zawsze.
Nowy serwis filmowy CDP.pl będzie oferował tytuły z gatunku science-fiction, horroru, jak i filmy obyczajowe oraz kino alternatywne. Platforma umożliwi wielokrotne oglądanie zakupionego filmu i będzie funkcjonować w modelu DTO(download-to-own)oraz streamingu w technologii Microsoft Silverlight.

„Wiążemy ogromne nadzieje związane z wprowadzeniem do naszej oferty filmów. Nasza ogromna przewaga konkurencyjna polega na tym, że raz zakupiony film już zawsze pozostanie na cyfrowej półce klienta. Pracujemy nad ofertą, która w momencie udostępnienia serwisu będzie już bardzo atrakcyjna” powiedział dyrektor zarządzający CDP.pl Michał Gembicki.

Zanim jednak usługa zostanie wdrożona CDP.pl przygotowuje szereg testów, które pozwolą wyeliminować potencjalne błędy.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tym etapie mogą zarejestrować się na stronie www.cdp.pl/testy-filmow, gdzie znaleźć można formularz rejestracyjny do pozostawienia swoich danych. Spośród wszystkich osób, które zarejestrują się na stronie zostanie wylosowana kolejna grupa testerów – liczba osób dopuszczonych do tego etapu jest ograniczona. Dla wszystkich aktywnie testujących serwis przygotowano atrakcyjne filmy, e-booki i gry gratis.

Jak widać CDP.pl prężnie się rozwija. Cyfrowy sklep oferujący wyłącznie gry niedawno rozszerzył swoją ofertę o e-booki i komiksy. Filmy dodawane do naszej biblioteki to kolejny dobry pomysł. Oby polska firma nie raz jeszcze nas tak pozytywnie zaskoczyła.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.