Tablet Vision z prezentem od Colorovo

Rynek tabletów stale rośnie. Coraz więcej Polaków traktuje te urządzenia jako narzędzie do pracy, wykonywania transakcji bankowych, przechowywania ważnych informacji prywatnych czy służbowych jak chociażby maile, zdjęcia czy filmy. W celu ochrony danych marka Colorovo wprowadza do swojej oferty tablet CityTab Vision z programem Norton Mobile Security. W ramach zakupu urządzenia otrzymujemy darmowy dostęp do programu na rok.
Tablet Vision z prezentem od Colorovo
Colorovo CityTab Vision 10

Colorovo CityTab Vision 10″

“Marka Colorovo skutecznie realizuje strategie oferowania Klientom tabletów wraz z wartością dodaną do urządzenia. W tym przypadku jest to darmowy roczny dostęp do programu Norton Mobile Security, który gwarantuje z abezpieczenie wszystkich urządzeń mobilnych za pośrednictwem jednej, wygodnej w użyciu strony. Chcemy aby nasi klienci mogli swobodnie korzystać z tabletów tak aby ich dane były bezpieczne

.” – mówi Piotr Blachowski Project Manager, odpowiedzialny za działania marketingowe marki Colorovo.

Program umożliwia szereg działań związanych z odzyskiwaniem danych, pomocy podczas zgubienia czy kradzieży tabletu, a także zabezpiecza sprzęt przed atakami z sieci.

W ramach pakietu mamy możliwość tworzenia kopii zapasowych kontaktów z urządzeń mobilnych i łatwe przywracanie ich po przypadkowym usunięciu lub zmianie urządzenia na nowe. Instalując program mamy również możliwość zdalnego blokowania utraconych lub skradzionych smartfonów i tabletów za pośrednictwem bezpiecznej strony, co uniemożliwia niepowołanym osobom korzystanie z urządzeń lub dostęp do informacji. W razie potrzeby można również zdalnie usunąć informacje z urządzenia.

Norton mobile security dostępny z tabletem Vision zapewnia również łatwiejsze odzyskiwanie danych i zabezpieczenie urządzenia przed i po kradzieży. Pozwala na natychmiastowe blokowanie tabletu. Ma również możliwość włączenia lokalizatora dźwiękowego, który pozwala łatwo znaleźć zgubione urządzenie nawet przy wyciszonym dźwięku lub włączonych wibracjach. Dodatkowo wyświetla położenie urządzenia na mapie, co pomaga szybko je znaleźć.

Ciekawą funkcją są “ukradkowe zdjęcia”, czyli zdalne robienie zdjęć umożliwiające zidentyfikowanie osoby korzystającej z utraconego urządzenia. Program gwarantuje również ochronę urządzeń mobilnych przed wirusami, destrukcyjnym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami dla urządzeń przenośnych. Posiada możliwość wyeliminowania spamu dzięki blokowaniu niepożądanych połączeń i wiadomości SMS w urządzeniach przenośnych. Dodatkowo program automatycznie skanuje karty pamięci SD (Secure Digital) w poszukiwaniu wirusów, programów typu “spyware” oraz innych zagrożeń.

Marka Colorovo zakłada, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie powinien przekroczyć 799 zł.