The Forest: dasz radę przetrwać w TAKIM lesie?

The Forest: dasz radę przetrwać w TAKIM lesie?

The Forest zapowiada się naprawdę interesująco. Gracz wcieli się w rolę ocalałego z katastrofy lotniczej. By przeżyć w nieznanym lesie będzie musiał wybudować schronienie, dbać o ognisko, polować na zwierzęta lub uprawiać rośliny. Ale nocą zorientuje się, że nie jest tam sam… W podziemnych korytarzach żyją istoty, które z pewnością nie są pozytywnie nastawione. Z kanibalami będzie można walczyć za pomocą zdobytych broni w otwartych starciach lub innymi metodami np. poprzez zastawianie pułapek.

Twórcy stawiają na swobodę w grze. Bazę będziemy mogli wybudować gdziekolwiek chcemy, czy to w lesie czy na plaży. Zdobytymi przedmiotami będzie można ją także dekorować. Za dnia czeka nas eksploracja wyspy i szukanie surowców potrzebnych do konstrukcji narzędzi, a w nocy przerażające spotkania z wrogiem.

The Forest ma ukazać się jeszcze w tym roku na PC. Twórcy chcą także zaimplementować w grze obsługę Oculus Rifta. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun The Forest w wersji pre-alpha i jeśli Wam się spodoba warto oddać głos na grę w Steam Greenlight, gdzie walczy o możliwość pojawienia się na platformie Valve.

Więcej:gry