Xbox One: 15 ekskluzywnych tytułów na dobry początek!

Xbox One: 15 ekskluzywnych tytułów na dobry początek!

Na dzisiejszej prezentacji poświęconej nadchodzącej generacji Xboxa: Xbox One, Marc Whitten prowadzący część poświęconą grom pochwalił się liczbą tzw exclusive’ów dostępnych “prawie od zaraz” po premierze konsoli.

Jednym z 8 zupełnie nowych, niewidzianych nigdy wcześniej tytułów będzie Quantum Break od studia Remedy – twórców takich hitów jak Alan Wake.

Pozostałych 7 pozostaje jak na razie tajemnicą. To jednak nie koniec. XBox One to dobra wiadomość dla wszystkich fanów Forzy, zobaczcie zwiastun najnowszej części:

Oprócz tego, Electronic Arts zapowiedziało najnowsze części takich hitów jak NFL, UFC, FIFA i NBA, które wykorzystywać mają najnowszy, niestosowany wcześniej silnik EA Ignite, który jeszcze bardziej zwiększy stopień realizmu w grach sportowych (tłumy 3D – to takie ekscytujące!), jednak EA z pewnością nie ograniczy się do wydawania tych tytułów wyłącznie na konsolę Microsoftu.

Jeśli chodzi o gry zaprezentowane podczas dzisiejszej konferencji, swoje trzy grosze dorzuciło też Activision, które postanowiło tym razem zagrać va banque i zaprezentować coś zupełnie nowego. Według Activision, coś zupełnie nowego to Call of Duty: Ghosts. Gra została napisana na zupełnie nowym silniku, który da nam jeszcze większy poziom realizmu, pozwoli zniszczyć więcej rzeczy i dobrać odpowiednio wyglądającą brodę do naszego awatara wykorzystywanego w rozgrywkach sieciowych.