Zapoluj na dinozaury z byłym twórcą Skyrima

Alex Fundora – animator pracujący m.in. przy Skyrimie – wraz z dwoma znajomymi założył własne studio. Ich pierwszy projekt – The Stomping Land – w ciągu połowy kampanii na Kickstarterze zebrał dwukrotność wymaganej sumy, tak więc możemy mieć pewność, że gra wejdzie do sprzedaży. Kiedy? Premiera zapowiadana jest wstępnie na maj przyszłego roku.
Zapoluj na dinozaury z byłym twórcą Skyrima
Stomping Land - screen z wersji prototypowej

Stomping Land – screen z wersji prototypowej

Grę warto jednak wspierać dalej, ponieważ za dodatkowe fundusze twórcy planują znacznie rozbudować świat i zapewnić wsparcie Oculus Rifta. Egzemplarz gry można sobie zarezerwować za 15$.

W The Stomping Land gracz wcieli się w członka plemienia, który musi zdobywać pożywienie dla swoich współplemieńców. Osią rozgrywki będzie polowanie na dinozaury. Strzelanie z łuku pomoże nam łatwo wyeliminować mniejsze jednostki, ale ich krew z kolei szybko przyciągnie większe drapieżniki. Przed mięsożercami pokroju T-Rexa będziemy mogli chować się w trawie, ale także zastawiać pułapki. Ale to nie wszystko. Gra będzie umożliwiała zabawę w sieci, tak więc będziemy mogli także zaatakować wioski innych graczy. Prototypowy gameplay wygląda bardzo zachęcająco, tym bardziej, że tematyka dinozaurów jest niszową w branży.