Świetna przeglądarka dla Androida od twórców Go Launcher EX

Za projektem stoi ekipa doświadczonych programistów odpowiedzialnych za stworzenie bardzo popularnego i chwalonego launchera – Go Launcher EX. Czym wyróżnia się Next Browser? Przede wszystkim nieszablonowym podejściem do interfejsu, który dzięki użyciu gestów obsługuje się w bardzo wygodny sposób.
Świetna przeglądarka dla Androida od twórców Go Launcher EX

Aplikacja została wyposażona w klasyczny “speed dial” zawierające najczęściej odwiedzane strony, ale nie zabrakło klasycznych i estetycznie wyeksponowanych zakładek. Są też rozszerzenia umożliwiające szybkie dodawanie treści do Evernote, Pocket, czy Facebooka.

Najlepiej prezentuje się jednak zarządzanie kartami. Aby przejść do nowej karty lub zobaczyć inne otwarte strony wystarczy przesunąć palcem od lewej krawędzi ekranu. W podobny sposób możemy wyrzucać niepotrzebne karty i otwierać nowe. Choć ciężko to opisać, w praktyce takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze.

Póki co aplikacja zbiera bardzo dobre opinie i nie bez znaczenia jest fakt, że Next Browser wspiera obsługę Adobe Flash (w przeciwieństwie do standardowej przeglądarki Androida oraz Google Chrome). Choć plugin jest już niedostępny w Google Play, wciąż można go pobrać z oficjalnej

strony Adobe

. Przeglądarkę Next Browser można pobrać

z Google Play

.